Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 9 Şubat Salı izle

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 124. Bölümünde Sahte gelin mağdurları artış göstererek son rakam güncellendi. Toplam 40 ilden mağdurların 7 milyon 681 bin lira dolandırılması büyük şok yarattı.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 125. Bölümünde yeni sahte gelin Birgül’ün görümcesinden canlı yayında şok suçlama geldi. Sahte gelin Birgül ile canlı yayında hesaplaşan görümcesi abisine yapılanları anlattı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 125. Bölümünde Sahte gelinlere dair ortaya çıkan görüntüler izleyenlere pes dedirtti. Sahte gelinlerin evlilik programlarında kendilerine eş aradığı görüntüler evlilik çetesinin her yere dağıldını gösterdi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 125. Bölümünde yeni sahte gelin Birgül hakkında çıkan şok iddialara yanıt verdi. Kendisinden 35 yaş büyük eşinin ölmesini beklediği ifade edilen sahte gelin Birgül canlı yayında iddialara yanıt verdi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 125. Bölümünde Sahte gelinlerin yeni mağdurlarından Erzurumlu mağdur 47 bin lira dolandırıldı. Dolandırılma hikayesini anlatan Erzurumlu mağdur çete üyelerinin isimlerini ve hikayesini anlattı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 125. Bölümünde ”Muskalı” sahte gelin ve 100 bin lira dolandırılan mağdular stüdyoda yüzleşti. Stüdyoda gergin anlar yaşanırken taraflar iddiaları ve suçlamaları kabul etmedi!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 125. Bölümünde Yeni sahte gelin Birgül ve Melisay arasında bağlantı ne? Melisay, Birgül’ü nereden tanıyor ve Birgül kimi ne kadar dolandırdı?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 125.Bölüm 9 Şubat Salı show tv Canlı yayın izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu