Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 5 Şubat full

Gizli tanık ”Sahte gelin çetesini Çağlar yönetiyor!” | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 123. Bölümünde daha önceden tehdit edildiği için yüzünü saklayarak röportaj veren gizli tanık, Serkan’ı tanıdığını ve çete tarafından 185 bin lira dolandırıldığını öne sürdü. Gizli tanık ayrıca çetenin elebaşının Çağlar isimli birisi olduğunu anlattı.

Sahte gelin Melisay neden ağlıyor?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 123. Bölümünde sahte gelin Melisay Tosun stüdyoya ağlayarak girdi. Melisay neden ağladığını söylemezken mağdurlardan toplanan para 6 milyon 630 bin liraya ulaştı.

Sahte gelinle telefonda nikah kıydılar! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 123. Bölümünde Ali Bey Rıdvan ve kardeşi Zeynep tarafından 40 bin lira dolandılışını anlattı. 5-6 fotoğraf arasından gelin seçtiğini söyleyen Ali Bey, hoca bulamayınca imam nikahının telefonla kıyıldığını söyledi.

Emrah’ın babası hakkında şok gerçek! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 123. Bölümünde Emrah’ın babası hakkında şehit olduğuna dair söylediklerinin yalan olduğu, babasının 27 yaşındaki bir engelli erkeğe nitelikli cinsel taciz başta olmak üzere pek çok suçtan dolayı cezaevinde olduğu ortaya çıktı.

Yeni mağdur Almanya’dan! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 123. Bölümünde Almanya’dan yayına bağlanan 74 yaşındaki Rasim Bey köylüleri ile birlikte dolandırılmaktan ucuz kurtulduğunu Serkan ile Nevşehir’de görüştüğünü anlattı. Rasim Bey gelini görmediğini kendisinden ise 40 bin lira ve altın istediklerini anlattı.

Didem Arslan Yılmaz sahte örgütün işleyişini açıkladı! |

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 123. Bölümünde Vazgeçme ekibine mağdurların verdikleri bilgiler ve Melisay’ın anlattıkları ile çetenin şeması çıkarıldı. Şema’nın tepesinde Yüksel yer alırken, çetenin elinde kaç farklı sahte gelin olduğu hala bilinemiyor.

Sahte gelinin düğün görüntüleri! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 123. Bölümünde Yozgat’ta 2017 yılında bir sahte geline yapılan düğünden görüntüler ekrana geldi. Sahte gelin ile evlenen damat, sürekli olarak telefonla konuşmasından şüphelendiklerini ancak bütün altınları alıp kaçmasını beklemediklerini anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu