Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 4 Şubat izle

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 122. Bölümünde programa bağlanan Yasemin Hanım 1 defa kendisinin de sahte gelin olarak çalıştığını daha sonra ise çeteden çıktığını anlattı.

Yasemin Hanım çeteden çıkmaması için tehdite uğradığını öne sürerken Melisay ile birlikte hiç çalışmadığını öne sürdü.

Emirhan’ın ailesi Melisay’ın üzerine neden 2 adet araba aldı? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 122. Bölümünde Melisay’ın Emrah’dan önce birlikte olduğu Emirhan’ın babasının Melisay üzerine 2 adet araba aldığı ortaya çıktı. Melisay, eski sevgilisinin ailesinin sicili bozuk olduğu için senetlerin kendi üzerine geldiğini anlattı.

Rıdvan ve kardeşi dolandırıcılığa devam mı ediyor? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 122. Bölümünde yayına bağlanan bir izleyici Emrah ve Nizamettin’in eski cep telefonu numarasını kendisinin kullandığını ve mağdurlar tarafından sürekli arandığını söylerken, başka bir izleyici ise Melisay yayına çıktıktan sonra dahi Rıdvan ve kardeşinin dolandırıcılığa devam ettiğini kendisini de dolandırdıklarını öne sürdü.

Serkan sosyal medyada sahte gelin mi arıyordu? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 122. Bölümünde Serkan’ın 2016’da sosyal medya üzerinden sahte gelin olarak çalışacakları aradığı öne sürülen mesajlar ekrana geldi. Serkan’ın bir özel konuşmasında ise 3 kız ile doğuya “tokat” işine gittiği ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu