Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 3 Şubat izle

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 120. Bölümünde Son ihbarlar ile birlikte, mağdurlardan toplanan para 5 milyon 452 bine ulaştı.

Melisay’ın annesine anlatmadığı sırları dahi paylaştığı teyzesi Funda Hanım stüdyoya geldi. Melisay, aylar sonra bir araya geldiği teyzesiyle uzun süre sarıldı.

Melisay’ın stüdyoya gelmeyen babası Yaşar Tosun, göz yaşları içerisinde kızının dolandırıcılık yaptığını poliste öğrendiğini anlattı. Melisay ise babasının kendisi ile hiç ilgilenmediğini, göz yaşlarının da “timsah gözyaşı” olduğunu söyledi.

Melisay Emrah’ın üzerine yürüdü | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Gazanfer Bey sahte gelinler tarafından nasıl dolandırıldı? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 121. Bölümünde Melisay ve Emirhan tarafından 60 bin lira dolandırıldığını iddia eden Gazanfer Bey yaşadıklarını anlattı. Gazanfer Bey “pazarlıkların” 100 bin liradan başladığını sonra yanlarındaki arabulucunun 60 bine indirdiğini söyledi.

Melisay’ın Emrah ile ilgili şok itirafı! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 121. Bölümünde Melisay Vazgeçme muhabirlerine yaptığı itirafı canlı yayında da söylemek istemeyince Didem Arslan Yılmaz açıkladı. Didem Arslan Emrah’ın Rıdvan tarafından zorlandığını, yalnızca Afyon’a gittiğini, Emrah’ın ise pişmanlık yaşayarak bir daha yapmadığını söyledi.

Melisay ve sevgilisi Emrah nasıl tanıştı? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Melisay’ın hesabına kimler neden para yatırdı? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Resim

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 3 Şubat Yayın Saatinde Canlı izlemek için tıklayınız

Resim

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme tüm bölümler için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu