Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 164.Bölüm 5 Nisan 2021 Tek Part İzle

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 164.Bölüm 5 Nisan 2021 Tek Part İzle

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 164.Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’nin 163. Bölümünde; Ramazan Bey’in eşiyle arasını düzeltmek amacıyla sahte hocaya gitmesi sonrası eşinin onu eve almadığını söyledi. Gözyaşlarına boğulan Ramazan Bey’e Nebahat Hanım’dan şok bir suçlama geldi.

Elmas Dinçer ve kardeşi Murat Dinçer Şerefli Koçhisar’dan gelip Vazgeçme yayınına katıldı. Elmas Hanım’ın oğlu eşinin kuzeni tarafından kaçırılması sonrası Mahir Bey derdinden hayatını kaybediyor.

Resim

Didem Arslan Yılmaz, Songül Hanım hakkında şok bir kanıt ortaya çıkardı. Belge hakkında cevap veren Songül Hanım parasını aldığını söyledi.

Samsunlu Hatun Baş, fırın almak üzere konuştuğu kişi tarafından nasıl dolandırıldığını anlattı. Hatun Hanım, Erhan Doruk isimli şahsın kendisinden habersiz olarak kredi çektiğini ifade etti.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 163.Bölüm | 2 Nisan 2021

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 164.Bölüm TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu