Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 163. Bölüm 2 Nisan Tek Part İzle

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 163. Bölüm 2 Nisan Tek Part İzle

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 163. Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme başlıyor! - Show TV

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 162. Bölümünde; İkiz görümcelerin kardeşi Nilgün Hanım, Vazgeçme canlı yayınına bağlanıp birbirinden şok açıklamalarda bulundu. “Kardeşim, eşi ve sevgilisi aynı evde kalıyor” şeklinde açıklama yapan Nilgün Hanım, Alper Bey’in kendisine üçlü evlilik teklif edildiğini de söyledi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 162. Bölümünde; İkiz görümceler kardeşleri Alper ile evli olan gelinlerinden şikayetçi olup son çare olarak Didem Arslan’a başvurdu. Kardeşlerinden gizli canlı yayına katılan görümceler gözyaşlarını tutamazken yaşananları anlattı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 162. Bölümünde; Sahte Hoca’nın mağdurları giderek çoğalıyor. Kendisine bir Bioenerji Uzmanı’nın tavsiye etmesiyle gittiğini söyleyen Safiye Hanım, canlı yayında Sahte Hoca’nın yöntemini açıkladı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 163. Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu