Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 130. Bölüm 16 Şubat CANLI İzle

Sahte gelin mi? Seval hanım stüdyoda! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 130. Bölümünde Samsun’dan stüdyoya gelen 40 yaşındaki Yusuf Çelik 4 aydır kayıp olan eşi ile Vazgeçme’de yüzleşti. Seval Hanım sahte gelin olduğunu kesin bir dille reddederken, Yusuf Bey eşinin gerçek isminin ne olduğunu dahi bilmediğini söyledi.

Kayıp gelin Songül’ün “Evlenemez” raporu var mıydı? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 130. Bölümünde kayıp gelin Songül’ün babası canlı yayına katıldı. Ebubekir’in annesi Şengül Hanım sağlık ocağının Songül için “Evlenemez” raporu verdiğini öne sürdü.

Melisay tutuklanmadan önce neler anlattı? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 130. Bölümünde Melisay’ın tutuklanmasından sonraki değişimi Vazgeçme muhabiri Gizem Gündoğdu yorumladı. Gündoğdu, Melisay’ın tepkisinin Emirhan’a olduğunu, emniyette de itirafçı olduğuun anlattı.

Hangi sahte gelin serbest bırakıldı? – Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 130. Bölümünde Sahne gelinler adliyedeki sorgularının ardındna tutuklu olarak yargılanmak üzere cezaevine götürülürken, Derya Akkuş adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

https://twitter.com/ShowTV/status/1361333192385572878?s=20

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 16 Şubat CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 129. Bölümünde Sahte gelin Melisay ve sahte gelin çetesi Doğubeyazıt Adalet Sarayı’na getirildiler. Melisay’ın gergin hali dikkat çekerken çete üyelerinin çoğu yüzlerini kapattılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu