Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 119.Bölüm 1 Şubat Canlı İzle

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Melisay, çektiği videoda kime mesaj gönderiyor? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Şengül Hanım’ın mağduru: ”50 bin lira dolandırıldım!”| Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 119. Bölümünde Tokat’tan bağlanan bir mağdur Şengül Hanım’ın bir sahte gelinin yanında gelerek kendilerini 50 bin lira dolandırdığını söyledi.

Mağdur 3 gün boyunca kendi evlerinde kaldıklarını söylerken fotoğraflarını da yayına iletti. Şengül Hanım ise Tokat’a hiç gitmediğini, başka bir sahte gelinin gitmiş olabileceğini anlattı.

Ankaralı tanık:”Bana sahte gelin olur musun dediler!” | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Sahte gelin mağdurları şikayetçi oldular | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 119.Bölüm 1 Şubat Canlı İzlemek için tıklayınız

Koronavirüste üçüncü dalga kapıda mı?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programında mutasyonlu virüsün Türkiye’de olmasının ardından koronavirüste üçüncü dalga ihtimaline karşı çarpıcı uyarılar gündeme geldi.

Uzmanlar, koronavirüste üçüncü dalga ihtimalinin yüksek olduğunu ve şubat ayında pik yapabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Vatandaşların toplumla temasta dikkat etmemeleri halinde virüsün pik yaparak karşımıza çıkacağını belirten uzmanlar, sosyal hareketliliğin azalması ve dikkat edilmesi konusunda uyarıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu