Didem arslan Yılmaz’la Vazgeçme 117 Bölüm 28 Ocak

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 116. Bölümünde; Sahte gelinlerinin başında olduğu iddia edilen Yüksel, Vazgeçme canlı yayına çıkıp Melisay ile yüzleşti. Korku dolu halleri dikkat çeken Melisay ailesi üzerinden tehdit edildiğini söyledi.

Sahte gelin olayında 2 yeni gözaltı! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 116. Bölümünde; Sahte gelin Nehir Naz’ın Artvin’de hakim karşısına çıkarken yeni gelişmeler yaşandı. Naz ile birlikte gözaltına alınan iki kişi suç oluşturmak amacıyla kurulan örgüte üye olmak ve örgüt faaliyeti kapsamında suç işlemek suçlarından tutuklama talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Serkan Tokatlı damat adayını 30 bin lira dolandırdı mı? | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 116. Bölümünde; Vazgeçme canlı yayınında Serkan için şok bir iddia ortaya atıldı. Onunda işin içinde olduğunu söyleyen Tokatlı mağdur canlı yayına bağlanıp olanları anlattı. Serkan ise bu konuşma sonrası öfkelendi.

Melisay’ın annesine gönderdiği görüntüler canlı yayında | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 116. Bölümünde; Didem Arslan Yılmaz, sahte gelin Melisay’ın annesine mesaj olarak gönderdiği görüntüleri ilk kez kez canlı yayında gösterdi. Görüntüleri yeniden izleyen Melisay ve annesi Dilek Hanım göz yaşlarını tutamadı.

Sahte gelin Melisay’dan bir itiraf daha! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 116. Bölümünde; Canlı yayına bağlanan Meltem Kızılaslan, Melisay’ı tanıdığını söyleyince Orhan Bey’den Ardahan’a gittiniz mi sorusu geldi.

Bu soru sonrası bir itirafta bulunan Melisay, Meltem Kızılaslan ile Ardahan, Göle’ye dolandırıcılık için gittiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu