Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 111.Bölüm 20 Ocak

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Melisay ve Emirhan’ın 60 bin lira dolandırdığı Şengül Hanım | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 111. Bölümünde Emirhan ve Melisay’ın birlikte 60 bin lira dolandırdığı Şengül Hanım canlı yayına bağlandı. Emirhan suçlamaları kabul etmezken, Şengül Hanım Emirhan’ın kendisin araçla takip ettiğini ifade etti.

Melisay ve Emirhan hamilelik fotoğrafını neden çektirdiler?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 111. Bölümünde Emirhan ve Melisay, birlikte çektirdikleri hamilelik fotoğraflarını hevesten ötürü çektirdiklerini anlattılar. Melisay bu zamana kadar hiç hamile kalmadığını gerekirse test yaptırmayı da kabul ettiğini söyledi.

Melisay ve eski eşi Emirhan stüdyoda yüzleşiyor! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 111. Bölümünde Melisay’ın kendisini sahte eş olmaya teşvik eden olarak suçladığı eski eşi Emirhan canlı yayına geldi. Emirhan ve Melisay daha 16 yaşındayken internet üzerinden tanıştıklarını anlattılar.

Melisay’dan eski eşi Emirhan’a şok suçlamalar! | Didem Arslan Yılmaz!la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 111. Bölümünde Melisay ve Emirhan birlikteyken yaptırdıkları dövmeleri gösterirken birbirlerini artık sevmediklerini anlattılar. Melisay ise Emirhan’ın ilk işinde kendisini Balıkesir’e götürdüğünü anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu