Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 107. Bölüm 14 Ocak full

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Gül dövmeli kadının kardeşi canlı yayında!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 107. Bölümünde; Çetenin üyelerinden olduğu iddia edilen gül dövmeli kadının kardeşi canlı yayına bağlandı. Kardeşinin 20 yıl önce diğer kadınlar gibi kaçırıldığını ve şimdi kardeşinin genç kızları kandırdığını söyleyen kardeş yeni soru işaretleri doğurdu.

Şok fotoğraf ilk kez canlı yayında!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 107. Bölümünde; Sahte gelin Melisay’ın tanımadığım dediği kişilerle fotoğrafı ortaya çıktı.

Melisay fotoğrafta yer alan kişileri ve yaptıklarını anlattı.

İsimsiz tanıktan şok açıklamalar!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 107. Bölümünde; Sahte gelin Melisay ve içinde olduğu şebeke hakkında şok açıklamalar geldi!

İsimsiz tanık tarafından yapılan açıklamaya göre şebekenin elinde 4-5 kız daha olduğu öğrenildi.

Sahte gelin 25 bin lira dolandırdı

Damat adayı Sefa’yı “Tanımıyorum” dedi.. Nişan görüntüleri ortaya çıktı!

Resim

Sahte gelin Melisay’dan canlı yayında büyük itiraf!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 106. Bölümünde; Sahte gelin Melisay’dan canlı yayında büyük bir itiraf geldi. Kendisini bu çeteye girmeye zorlayan kişinin Emirhan olduğunu söyleyip altınları da onun aldığını anlattı.

Sahte gelin mağdurları haritası!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 106. Bölümünde; Türkiye’nin konuştuğu sahte gelin çetesinin dolandırıcılık haritası canlı yayında açıklandı. 15 farklı ilde tam 23 mağdur toplamda 825 bin lira dolandırıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu