Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 106. Bölüm 13 Ocak izle

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 105. Bölümünde; Sahte gelin Melisay’ı büyüten anneannesi ilk kez stüdyoda! Torunu ile sarılarak duygusal anlar yaşayan anneanne ekran başındaki izleyicileri ağlattı. Torununa sarılarak torunu için yaptıklarını anlatan anneanne neden kaçtığını sordu.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Sahte gelin Melisay’dan canlı yayında büyük itiraf!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 106. Bölümünde; Sahte gelin Melisay’dan canlı yayında büyük bir itiraf geldi. Kendisini bu çeteye girmeye zorlayan kişinin Emirhan olduğunu söyleyip altınları da onun aldığını anlattı.

Türkiye’nin konuştuğu sahte gelin Melisay!

Geçtiğimiz günlerde Melisay’ın annesi Didem Hanım, Didem Arslan Yılmaz’a başvurup kızının bir evlilik çetesine katılıp insanları dolandırdığını söylemiş ve kızını aradığını ifade etmişti.

Daha soran Vazgeçme ekibi Melisay’ı stüdyoya getirip dolandırdığı insanlarla yüzleştirdi. O andan itibaren dolandırdığı insanların sayısı da çığ gibi büyüdü.

Sahte gelin mağdurları haritası!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 106. Bölümünde; Türkiye’nin konuştuğu sahte gelin çetesinin dolandırıcılık haritası canlı yayında açıklandı. 15 farklı ilde tam 23 mağdur toplamda 825 bin lira dolandırıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu