Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 104. Bölüm Show TV Canlı

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 103. Bölümünde eşi okul müdürüyle kaçan Bilal Keleş, Vazgeçme yayınları sayesinde tam 8 ay sonra çocuklarına kavuştu. Keleş çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu canlı yayında paylaştı

Vazgeçme muhabirlerinin ikna etmeyi başardığı Melisay stüdyoya geldi. Melisay stüdyoya girer girmez annesi ile tartışmaya başlarken daha önce kendisini dolandırdığını iddia eden Şengül Yaman ve oğlunun sorularını yanıtsız bıraktı.

Şengül Hanım’ın omzunda bir tarih dövmesi olduğunu söylemesi ile omzunu açmak zorunda kalan Melisay dövmesini göstermek zorunda kaldı.

Evlat özlemi Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de son buldu!


46 yaşındaki Bilal Keleş, 6.5 yıl önce Kader Keleş ile evlilik yaptı. Bu evliliğinden şu anda 4-7 yaşlarında olan iki çocuğu oldu. Bilal Bey, eşinin kendisini 1 yıl önce okul müdür yardımcısıyla aldattığını söyledi.

İhtirasların bitmediği evliliklerinde hayatının bir anda tepetaklak olduğunu anlatan acılı baba, çocuklarını aylardır göremediğini, onları çok özlediğini söyleyerek Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programına katıldı.

Eşinden boşanmak ve çocuklarının velayetini almak için her şeyi yapacağını ifade eden Keleş ile yayın sonrasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan yetkililer iletişime geçmişti. Tüm bu gelişmelerin ardından Bilal Keleş iki çocuğuna 8 ay sonra kavuştu.

“DİDEM HANIMA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bilal Keleş programa yaptığı açıklamasında, “Eşim 8 aydır çocuklarımı göstermiyordu. İcra Davası açmıştım, 29 Aralık’ta duruşma oldu. Annesine orada 3 aylık hapis cezası çıktı. Kadına şiddet önleme merkezinden aradılar. Eşim de aradı çocukları gel al diye. Ben de gittim çocuklarımı aldım. Çocuklarım çok kötü haldeydi. Sağlıkları, giyimleri iyi değildi. Çocuklarımı görünce çok kötü oldum. Saç traşına götürdüm, alışverişe götürdüm, hastaneye götürdüm.

İç çamaşırları bile yoktu, zayıflamışlardı. Baba olarak çocuklarımı oradan almaktan çok utandım. Bir anne olarak hem çocukları hem de beni bu şekilde cezalandırmıştı. Çocuklarıma kavuştum, çok mutluyum. Bundan sonra eğitimleri, sağlıkları ile ilgili ne gerekiyorsa yapacağım. Üçlü pedagog ile görüşüldü, olumlu sonuç çıktı. Ben onlara çok iyi bakarım. Didem Hanıma, ekibine ve Show TV ailesine çok teşekkür ediyorum. Özellikle Didem Hanım iyi ki varsınız. 8 ay sonra çocuklarıma kavuştum, 8 ay 8 yıl gibi gelmişti.” ifadelerini kullandıktan sonra, Didem Arslan Yılmaz’a çiçek vererek teşekkürlerini iletti.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 104. Bölüm 11 Ocak Show tv Canlı İzlemek için tıklayınız

Sahte gelin mağdurları çoğalıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu