Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 103 Bölüm

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15’te canlı yayınla Show TV’de!

Düşme anının tanığından şok iddialar!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 102. Bölümünde Canlı yayına bağlanan tanık Selçuk Bey, Sezay Hanım’ın düşmeden önce “Yeter artık” diye bağırdığını söyledi. Selçuk Bey polisin ambulanstan daha önce geldiğini ve birilerinin kavgadan dolayı polisi aramış olabileceğini ifade etti.

Melisay Hanım çorbaya uyku ilacını nasıl attı?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 102. Bölümünde Melisay Hanım’ın dolandırdığı hatta sahte bir düğün dahi yaptırdığı Gölcük Ailesi yayına katıldı. Dolandırılan Oktay Gölcük uyku ilacının etkisinden erken kurtulması sayesinde Melisay’ı yakalamayı başardığını anlattı.

Sahte gelin Melisay ilk kez canlı yayında!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 102. Bölümünde sahte gelin Melisay Vazgeçme muhabirleri tarafından ikna edildi ve canlı yayına bağlandı. Melisay kendisine yönlendirilen suçlamaları redderek annesinin yanına dönmeyeceğini söylerken Oktay Bey’in ve Didem Arslan Yılmaz’ın kendisine yönlendirdiği soruları ise yanıtsız bıraktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu