Demet Özdemir Babasından gördüğü şiddeti anlattı

Demet Özdemir’in ailesine dair yaptığı açıklamalar ağızları açık bıraktı. Babasından gördüğü şiddeti anlattı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolü Demet Özdemir, geçtiğimiz gün 29 yaşına girdi. Güzel oyuncu için sosyal medyada binlerce paylaşım yapıldı. Güzel oyuncunun ailesiyle ilgili pek fazla bilinmeyen gerçek sevenlerini şaşırttı. 

Demet Özdemir, babasından şiddet görmüş! Özdemir’in ailesiyle ilgili yıllar önceki ilginç açıklamaları yeniden gündem oldu. SnobMagazin’de yer alan habere göre, ailesinden bahseden Özdemir, şunları anlatmış:

“İzmit’in küçücük bir kasabasında geçti çocukluğum. Annem, babam, ablam ve abimle iki katlı bahçeli bir evde yaşardık. Kısaca tipik bir taşra ailesiydik. Aslında önce ablamın yıldızı parladı.”

”Çarkıfelek’e izleyici olarak İstanbul’a gittiğinde Mehmet Ali Erbil’le tanışmıştı. Zaten çok sıra dayağından geçmişliğimiz var. Özellikle de ablam benden daha fazla korkardı babamdan. Onun karşısında kafamızı öne eğip beklediğimizi hatırlarım.” 

 “Şöhret peşinde koşmak aileyi dağıttı diyebilir miyiz?” sorusuna ise şu cevabı verdi: “Evet, çünkü o sene abim de Almanya’ya taşınıp anneannemle birlikte yaşamaya başladı.”

”Ben de ablam ve annemle İstanbul’a geldim. “Parçalandık ve her bir parçamızı ayrı yere bıraktık” misali… Hepimiz için hem güzel, hem zor zamanlardı.”

”Bizimkiler boşanınca evin erkeği ablam oldu. Çok para kazanamamasına rağmen beni kolejde okuttu.”

Peki, Demet Özdemir kimdir?: 

Türk oyuncu, model ve dansçıdır. 26 Şubat 1992 doğumlu Özdemir  fantastik drama dizisi Sana Bir Sır Vereceğim’deki “Aylin” karakteriyle tanındı.

Global arenada ilk çıkışını Can Yaman ile birlikte rol aldığı Star TV’de Erkenci Kuş dizisiyle yaptı.

Demet Özdemir, anne ve babasının 3 çocuğunun en küçüğü olarak İzmit’te doğdu. 7 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından annesi ve kardeşleriyle İstanbul’a taşındı.

Özdemir, 2013’te Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut”  klibinde yer aldı ve kısa bir süre sonra Fox’un yeni dizisi Sana Bir Sır Vereceğim’de ilk ortağı Ekin Koç’la birlikte Aylin karakterini canlandırdı.

Daha sonra Kurt Seyit ve Şura’da “Ayla” karakterini, Tut Sözünü adlı filmde “Demet” karakterini canlandıran Özdemir ardından Star TV’nin Çilek Kokusu dizisinde “Aslı” karakterine hayat verdi.

2018 – 2019 yılları arasında Türk romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’da Can Yaman’la başrolü “Sanem” olarak oynadı. Bu dizideki rolüyle 2019 Lübnan Murex d’Or’da En İyi Kadın Oyuncu, En iyi dizi çifti (Can Yaman ile birlikte) ve en iyi romantik komedi kadın oyuncu ödülünü  kazandı. Kasım 2019’da Pantene Türkiye marka elçisi oldu.

Özdemir, günümüzde İbrahim Çelikkol’la birlikte  Tv8’de Doğduğun Ev Kaderindir’de “Zeynep” karakterini canlandırıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu