Demet Akalın’ın Türkçe dersi isyanı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlardaki dilbilgisi hataları nedeniyle eleştirilen Demet Akalın, paylaştığı son video ile dikkat çekti. Kızı Hira’nın Türkçe kitabını paylaşan Demet Akalın, değişen sistemi görünce şaşkınlığını gizleyemedi ve isyan etti.

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimler arasında yer alan ünlü popçu Demet Akalın, Instagram hesabından kızı Hira’nın Türkçe kitabını paylaştı. Kitabı şaşkınlıkla inceleyen ünlü şarkıcı, adeta isyan etti.

“BEN YAPSAM İÇİMDEN GEÇERSİNİZ”
Dil bilgisi ve imla hatası yaptığı için sık sık eleştirilen Akalın, kızı Hira’nın Türkçe kitabından hecelerin nasıl ayrıldığını gösteren örnekleri takipçileri ile paylaştı.

“40 YILLIK ŞEYLERİ NEDEN DEĞİŞTİRİRLER”
Akalın, şaşkınlığını gizleyemeyerek “Ben yapsam içimden geçersiniz. 40 yıllık bildiğimiz şeyleri neden değiştirirler anlamadım.” dedi. Demet Akalın’ın paylaşımı, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimler arasında yerini alan ünlü popçu Demet Akalın, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Dilbilgisi ve imla hatası yaptığı için sık sık eleştirilen Akalın, kızı Hira’nın Türkçe kitabından hecelerin nasıl ayrıldığını gösteren örnekleri takipçileri ile paylaştı. Akalın, şaşkınlığını gizleyemeyerek ‘Ben yapsam içimden geçersiniz. 40 yıllık bildiğimiz şeyleri neden değiştirirler anlamadım ‘ dedi. Demet Akalın’ın paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Hande Erçel makyaj videosu

Survivor Ünlülerin Haftalık Kazançları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu