Kim Milyoner Olmak İster? Serkan Bey Kimdir?

ATV'nin vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 21 Kasım Cumartesi yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yayınlanan yarışmada bugün hayat hikayesiyle herkesi etkiyen Serkan Bey kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster? 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv'de yayımlanan yarışma programı Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışma programı Cumartesi akşamları saat 20.00'de izleyicileriyle buluşmaktadır.

Ekranların efsane yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yeni sezonuna bomba gibi başladı. Atv ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği program 7'den 70'e herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Çıkan sorulardan bazılarının cevapları ise ekran başındaki izleyiciler tarafından merak ediliyor.

 

Bugün ise sorulardan daha çok merak edilen yarışmacı Serkan bey oldu. Yaşadıklarıyla seyircileri derinden etkileyen Serkan bey yaşadıklarını Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında anlattı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Geçirdiği bir trafik kazası sonucu hafızasını kaybeden ve hayata sıfırdan başlayan Serdar bey iki çocuk sahibi. Yaşadıklarının hiçte kolay olmadığını belirten Serdar Bey en çok zorlandığı kısmın ailesiyle yeniden tanışması olduğunu ifade etti.