MasterChef'te bu hafta kim elenecek? 22 Kasım Pazar

MasterChef Türkiye'de bu hafta kimin eleneceği merak ediliyor. Haftanın son gününde son bölümü ile ekranlara gelecek olan MasterChef'te eleme heyecanı yaşanacak. 105.Bölümünde yapılacak yarışmalar sonrasında MasterChef'e bir isim daha veda edecek.

MasterChef Türkiye 22 Kasım Pazar akşamında haftanın son bölümü ile ekranlara gelecek. Ekranların sevilerek izlenen yemek yarışması programında 22 Kasım Pazar akşamında eleme heyecanı yaşanacak. Bu gecede oynanacak oyunlardan sonra MasterChef Türkiye'ye bir isim daha veda edecek.

 

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MASTERCHEF'E KİM VEDA EDECEK?

 

MasterChef'te bu hafta kimin eleneceği merak konusu oldu. Daha önceki haftalarda sosyal medyaya sızan elenecek isimler ilk haftalarda doğru çıkmıştı. 2 haftayı bu şekilde sızmalarla geçen MasterChef'te bu hafta kimin eleneceği konusunda tartışmalar devam ediyor. 22 Kasım Pazar gecesinde elenecek ismin Uğur olacağı iddia edildi.