Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle 16 Ekim Cuma

Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle 16 Ekim Cuma

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 16 Ekim Cuma saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

MÜGE ANLI'DA NELER KONUŞULUYOR?

Didim ilçesinde geçen cumartesi günü ortadan kaybolan emekli hemşire Hatice Tusu'nun hayatından endişe eden oğlu Görkem Öner, polise kayıp başvurusu yaptı. Tusu'nun otomobili, evinin 2 sokak arkasında bulundu. Ayrıca Tusu'nun cep telefonunun da aracın torpido gözünde olduğu anlaşıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayı aydınlatmak için harekete geçerek ilçedeki çok sayıda güvenlik kamerasını inceledi.

 

Tusu'yu tanıyanların da ifadesine başvuran polis, emekli hemşirenin son görüldüğü Suat A.'yı, Denizli Sitesi mevkiinde bulunan bir kafeteryada yakaladı. Suat A. ilk ifadesinde, Tusu ile birlikteliğinin olduğunu, emekli hemşirenin kendisini terk etmek istemesi üzerine tartıştıklarını, boğazına sarıldığını, öldüğünü anlayınca cesedini Hisar Mahallesi Sağtur bölgesindeki araziye gömdüğünü söylediği öğrenildi.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 16 EKİM CUMA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki Haber

Mustafa Kabakçıoğlu kimdir? Mustafa Kabakçıoğlu neden öldü?

Sonraki Haber

MEB'den tablet dolandırıcılığı açıklaması

BENZER HABERLER