Whatsapp'a Yeni Gelen Güncelleştirme İle Kendiliğinden Silinen Mesajlar Olacak

Whatsapp'a Yeni Gelen Güncelleştirme İle Kendiliğinden Silinen Mesajlar Olacak

Whatsapp'ın Android Beta Sürümü güncellendi. Bu yeni gelen beta güncelleştirmesine göre kendi kendine silinebilen medyalar gönderilecek. Bu özellik Whatsapp'ta olan 'Durumlar' özelliğinin sohbete entegre edilmiş haline benzer bir şekilde olacağı düşünülüyor. Ancak süre kısmı belirlenebilecek bir şekilde olacak.

Whatsapp Android Beta sürümü güncellendi. Bu güncelleme Whatsapp geliştiricilerinin farklı bir konu üzerinde durduğunu ortaya koyuyor. 

Bu yeni gelecek olan özellikle kullanıcılar belirlenen süre ile kendi kendine silinen medya mesajlarının olacağını gösteriyor. Bu özellik Whatsapp'ta bulunan "Durum" özelliğinin benzeri olması bekleniyor. Fakat farklı olacak tek şey süre olarak 24 saat değil de, zamanın kullanıcı tarafından belirlenmesi olacak. 

2.20.201.1 kodlu Android Beta sürümünde ortaya çıkan bu özellik "Durum" özelliğinden farklı olarak süre konusunda farklı çalışacak.

 

WHATSAPP'IN YENİ GELECEK GÜNCELLEŞTİRMESİNDEN SONRA BÖYLE GÖRÜNECEK

 

Son yayınlanan bu özellikten başka mesaj gönderme butonunun hemen yanında bir buton daha olacak. Bu buton ise fotoğraf,video, gif gibi medya dosyalarını kendi kendine yok olacak şekilde gönderdiğini karşı tarafa bildirecek.

Önceki Haber

Cübbeli Ahmet Hoca İfade İçin Emniyete Çağrıldı

Sonraki Haber

Gülay Uygun Olayında Flaş Gelişme

BENZER HABERLER

Necmettin Erbakan kimdir?

Elon Musk’a Türkiye Çağrısı

Merkez Bankası'ndan Dolar Açıklaması

Kadın Üniversitesi 2021’de Kurulacak