Cumartesi Sürprizi 28 Mart İzle

Cumartesi Sürprizi 28 Mart İzle

Kırmızı Kamyon 31 Mart’ta Show TV’de başlıyor!

Aksiyon ve dramı bir araya getiren farklı hikayesiyle ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kırmızı Kamyon, Çarşamba akşamı Show TV’de başlıyor.

Tanıtımda güçlü ve hırslı bir karakter olarak dikkat çeken Yavuz’un (Fatih Al), eşini kaybettiği yangının sorumlularını bulmak ve kızı Ömrüm’e (Ebrar Alya Demirbilek) kavuşmak için çetin bir savaş veren Uğur’la (Görkem Sevindik) yollarının nasıl kesişeceği büyük merak uyandırıyor. Karısının ölümüne sebep olanları bulmak için mücadele eden Uğur’un, bu yolda yaşayacakları seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Kırmızı Kamyon, kahraman itfaiyecilerin hayatlarını, zorlu mücadelelerini, yaşadıkları sevinçleri ve hüzünleri ekranlara getirerek Türkiye’de daha önce yapılmamış bir işe imza atacak!

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

Emel Sayın’ın duygusal anları.

Söylemezsem Olmaz 26 Mart 2021

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda Dizisi’nde işlenen Kumru’nun hikayesi gerçek oldu. İstanbul’da meydana gelen iğrenç olay Star Tv Ana Haber ile ortaya çıktı. Mağdurun sözlerini duyan Bircan Bali, ”Allah belanı versin” diyerek başladığı konuşmasında ağzına geleni saydırdı.

Programımızın bugünkü bölümüne sunucumuz ve yorumcumuz Bircan Bali’nin Cüneyt Özdemir hakkında yaptığı açıklama damgasını vuru. Bircan Bali, Cüneyt Özdemir hakkında, ”Beni kendine bulaştırma, seni instagram hesabından açıklama yaptırırım” diyerek resmen tehdit etti.

Gülben Ergen ve sevgilisi Emre Irmak, Kuruçeşme’de bir mekân çıkışı kameralara yakalandı. Yasakların uygulandığı saate mekandan çıkan Gülben Ergen muhabirlerin saat sorması üzerine göz göre göre yalan söyledi. Gülben Ergen’in göz göre göre yalan söylemesi yorumcumuz Seren Serengil’in fena diline dolandı.

İdil Fırat’ın eşi ünlü oyuncu Mert Fırat’ın hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun genç bir kadınla yazışmaları ifşa oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu