Çukur dizisinin Celasun’u Kubilay Aka Cam Tavanlar dizinin başrolünde yer alacak

Çukur dizisinin Celasun’u Kubilay Aka Cam Tavanlar dizinin başrolünde yer alacak

Çukur dizisinin Celasun’u Kubilay Aka, dizi henüz final yapmadan yine Show TV’de ekrana gelecek yeni bir diziyle anlaşma yaptı.

Aka, OJO Pictures’ın çekeceği Cam Tavanlar adlı dizinin başrolünde yer alacak. Yaz döneminde ekrana gelecek dizinin yönetmenliğini ise Fehmi Öztürk yapacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Cam Tavanlar’ın senaryosu Meriç Acemi’ye ait.

Çukur dizisinin Celasun’u Kubilay Aka daha proje bitmeden yeni dizisi için el sıkıştı. Yakışıklı oyuncu yine Show TV’de yayınlanacak olan bomba bir yaz dizisinde başrolü oynayacak.

Hekimoğlu dizisini de çeken yapım şirketi OJO Pictures’ın çekeceği diziyi genç kuşağın yetenekli ismi Fehmi Öztürk yönetecek.

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Kanal D de ekrana gelecek olan Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kim Kimdir? konusu hakkında detaylar sayfamızda. Kanal D Ekranlarında yayınlanmakta üzere yeni bir yazlık dizi geliyor. Cam Tavanlar ismini taşıyan yazlık dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Cam Tavanlar dizisi oyuncuları karakterleri bilgileri konumuzun devamında olacaktır.

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncu

Kadrosu
Kanal D’ de yayınlanacak olan yazlık dizi Cam Tavanların oyuncu kadrosu için cast çalışmaları devam ediyor. Cam Tavanlar dizisi OJO Pictures yapımcılığında yayınlanacak. OJO Pictures şu an Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin de yapım şirketi. Başarılı projelere imza atan yapım şirketi yazlık dizi olan Cam Tavanlar için Show TV için iddialı bir proje hazırlıyor. Başarılı kalem Meriç Acemi’nin yazdığı yazlık dizinin adı Cam tavanlar oldu.

Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu belli olmaya başladığında konumuza ekleyeceğiz. Cam Tavanlar dizisi yazlık dizi olacak ancak günlük mü haftalık mı yayınlanacak henüz belli değil. Günlük dizi olacaksa eğer oyuncu kadrosuna ona göre değişecektir. Çok ünlü olmayan kişiler yer alabilir günlük dizi olursa. Cam Tavanlar dizisi haftalık dizi olursa oyuncu kadrosu güçlü ve popüler oyunculardan oluşacaktır. Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Cam Tavanlar dizisi oyuncuları bilgilerini netleştiğinde konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Cam Tavanlar Dizisi Kim Kimdir?

Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosunda kim kimdir? Cam Tavanlar dizisi oyuncularının karakterleri nasıl? Kanal D kanalında yayınlanacak yazlık dizisi Cam Tavanlar oyuncuları karakter bilgileri belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Cam Tavanlar dizisi hazırlıkları sürüyor. Dizinin oyuncuları belli olduğunda karakterleri de açıklanacaktır.

Cam Tavanlar Dizisi Konusu Hikayesi Nedir?


Kanal D de yayınlanacak olan Cam Tavanlar dizisinin konusu nedir? Cam Tavanlar dizisi ne anlatıyor hikayesi ne? Cam Tavanlar dizisi bilgileri resimlerini dizinin hazırlıkları sürdükçe konumuza ekleyeceğiz. Cam Tavanlar dizisi cast çalışmaları sürüyor. Cam Tavanlar dizisinin şimdilik yapım şirketi ve kanalı belli oldu. Cam Tavanlar dizisinin bilgileri netleştikçe konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu