Çok Güzel Hareketler 2 Bu Akşam 79.Bölüm 4 Nisan İzle

Çok Güzel Hareketler 2 Bu Akşam 79.Bölüm 4 Nisan İzle

“Çok Güzel Hareketler 2” 4 Nisan Pazar günü yeni bölümüyle Kanal D’de!

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle pazar akşamı 20.00’de Kanal D’de!

Çok Güzel Hareketler 2’de ziller bu kez Arif için çalıyor!

‘Çok Güzel Hareketler 2’ nin başarılı genç oyuncusu Arif Güloğlu’na kısa bir süre önce lenfoma teşhisi konmuştu. Hızla başlayan tedavisi nedeniyle çekimlerden bir süreliğine ayrı kalacak olan Arif’e hem ekip arkadaşları hem de hocası Yılmaz Erdoğan’dan ekranlar aracılığı ile büyük destek geldi.

Çok Güzel Hareketler 2 79.Bölüm KANAL D CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Yılmaz Erdoğan’ın canlı olarak bağlandığı ve duygularını paylaştığı, moral ve duygu dolu anlar programın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde izleyici ile buluşacak.

Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümü ile 4 Nisan Pazar akşamı Kanal D’de…

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; Nurgüllerin evini bir başkası satın almıştır ve ev sahibi tanışmak için Nurgüllere geleceklerdir. Ev sahibi mutahasıp olduğu için Nejdet’i saklamak zorunda kalırlar.  Erdem hoşlandığı kız ile buluşacaktır. Parkta beklerken parkta oturan Fazıl amca ile sohbet etmeye başlar. Fazıl amca hayatta risk almasını gerektiğini risk almadığı sürece kaybedeceğini söyler. Fazıl amcanın risk almadığı için kaybettiklerini duyunca çok şaşıracaksınız.

Çok Güzel Hareketler 2 79.Bölüm KANAL D CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Baran yurda Erasmus’tan arkadaşını getirir. Arkadaşı Norveçlidir. O gün Türkiye Norveç maçı olması yurdu karıştırır. Aile çok fakirdir, ekmek alacak paraları yoktur. Büyük ikramiyenin babaya çıkması ile baba hayal kurmaya başlar. Hayallerinde yaptıklarından dolayı aynı duruma tekrar düşer ve aileye ikramiyenin çıktığını söylemeden bileti yırtar. Mert ödevlerini anne ve babasına yaptırır. Annesinin çizdiği resim okulda birinci seçilince okulda öğretmenleri Mert’i Amerika’ya resim yarışmasına göndermeye karar verir. Mert heyecanla ailesini durumu anlatır. Fakat annesi kendisinin gitmesi gerektiğini söyler. Öğretmenlerinde eve gelmesi ile ortalık karışır.

Salim ailesi ile beraber otoban kenarında piknik yapar. Otobandan araçları bozulan diğer aile Salimlerin piknik yaptığı yere gelir. Salim ve ailesi piknik yaptıkları yerde onları istemez ama mecburen kabul ederler.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile 04 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Yılmaz Erdoğan’dan mesaj var!
“Film çalışmalarına başladığım için #ÇokGüzelHareketler2​​​​​ bir süre, BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından sevgili Eser Yenenler eşliğinde sürdürülecek. Zilleri çaldırmaya devam 🙂”

“Çok Güzel Hareketler 2” 78. bölümüyle yayında!

Başlangıç: 00:00​
Netten Hasta: 03:53​ – Derin bir nefes al ve telefonu yerine bırak😅
Kuşbaşımıza Gelenler: 20:24​ – Bu aşkın hamuru tutmadı😂
Fosmodern 3: 42:15​ – Bazen serbest bırakmak da bi çözüm olabilir😁
Yersiz Dizi: 58:13​ – Her şey birbirine girdi😂
Rahmi Efendi ve Kızları: 01:19:09​ – Hep Savunma Hep Savunma😅
Polat Ailemdar: 01:33:02​ – Her şey ortaya çıktı😅

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu