Çok Güzel Hareketler 2 | 73.Bölüm 14 Şubat İzle

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2”nin bu hafta ekrana gelecek bölümüne ünlü isim Zeynep Bastık konuk oluyor.

Programın bu hafta ekrana gelecek olan skeçleri şöyle; Hakkı kız arkadaşı Elif’in annesi ile tanışacaktır. Evlerinde koltuk bile bulunmayan Hakkı, Bulut’tan yardım ister. Bulut, Zeynep Bastık’ın koltuğunu getirir. Zeynep Bastık koltuğun peşine düşer ve Hakkı ile Bulut’un evine gelir. Zeynep Bastık’ın gelmesi ile ortalık karışır. Ailemiz haberleri izlerken spikerin bir mesaj numarası vererek ne kadar ömürleri kaldığını öğrenebileceklerini söyler. Aile bireylerinin hepsi mesaj atar. Babanın 10 dakika ömrü kaldığını öğrenmesi ile aile panikler.

Yaşar, Cemil ve Sabri dükkanlarının önünde oturduğu sırada uzaylı gelir. Yaşar ve Sabri korkarlar, Cemil uzaylıya aşık olur. Uzaylıyı almaya gelenlere Cemil uzaylıyı vermek istemez.

İnsan ırkı var olduğundan beri sosyalleşmek ister. Toplumsal bir iletişim biçimi olarak dedikodunun ilk çağlara dayandığına dair görüşler var. Dedikodunun nasıl bulunduğunu skecimizde şaşkınlıkla izleyeceksiniz. Faruk ile Tarcan çok yakın arkadaştır. Faruk’un sevgili olması ile beraber Faruk Tarcan’la eskisi gibi vakit geçirmez. Tarcan bu duruma çok içerler.

Üç arkadaş kafeye giderler. Garson kız arkadaşından ayrılmış morali bozuktur. Garsonun teselli etmeye çalışan arkadaşlar kendi ayrılıklarını anlatırlar.

Döndü teyze okuma yazma bilmemektedir. Karakola gelir ve oğlundan gelen mesajı okumalarını ister. Döndü teyzenin oğlu askerden kaçmıştır ve polis memurları mesajı okuyamaz. Mesajı canlandırmaya karar verirler.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile 14 Şubat akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Çok Güzel Hareketler 2 | 73.Bölüm 14 Şubat Canlı Yayın Saatinde İzlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu