Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda 20 saniyede 80 bin TL kazandılar

Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda 20 saniyede 80 bin TL kazandılar

Ciciş kardeşler Ceyda ve Esra, 20 saniyede 80 bin TL kazanmayı başardılar. Kamera karşısına geçen ünlü kardeşler kazançlarıyla konuşuldu.

Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy, uzun bir süredir Ciciş Kardeşler lakabıyla tanınıyor. İkili, bir dönem sansasyonel haberlerle ardından da sosyal medyada paylaştıkları cesur pozlarla adından söz ettirdi. 

Şimdilerde ise kazançlarıyla dudak uçuklatıyorlar. Cicişler bu sefer rol aldıkları reklam filmiyle gündem oldu. Mayolarıyla kamera karşısına geçen Esra ve Ceyda saniyeler içinde binlerce lira kazandı.

Bir mobilya markasının reklam yüzü olan kardeşler, mayolarıyla koltuk üzerinde poz verdi. 

Renkli anların yaşandığı çekimlerde kardeşlerin verdiği pozlar da dikkat çekti. 

Esra ve Ceyda kardeşler, saniyesi 4 bin TL olan reklam filminin 20 saniyelik tanıtımı için tamı tamına 80 bin TL kazandı.

Bu kadar kısa sürede binlerce lira kazanan Ceyda ve Esra kardeşler duyanların ağzını açık bıraktı.

Esra Ersoy:

İlkokul ve ortaokulu Mersin’de özel Toros Kolejinde ve Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Ankara‘da Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra bir dönem Ankara Laila’da Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı. 2007Behzat Uygur ve Melike Güner‘in yaptığı “Güzel ve Dahi” adlı yarışma programına katıldı. 

Programda yaptığı çılgınlıklar, erkeklere çektirdikleri dikkat çekince, dizi projeleri, TV programı sunuculukları, reklam oyunculukları arka arkaya geldi.

Ceyda Ersoy: 30 Eylül 1988 tarihinde, kendisinden 4 yaş büyük ablası Esra Ersoy gibi Mersin’de üç katlı bir villada doğmuştur. 

İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin’de özel okullarda okuduktan sonra Ankara, Bilkent Üniversitesi’nde okudu ve İstanbul Kültür Üniversitesi, Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. 

Üniversite yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro bölümüne devam etti. Ablası Esra Ersoy ile beraber 2008 yılında yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı “Hayat Güzeldir” adlı dizi filmde Alp Kırşan, Cem Davran, Begüm Kütük, Merve Sevi ile birlikte oynadılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu