Cennet Paradise İran Filmi Ma der Behest izle

Cennet Paradise İran Filmi Ma der Behest izle

Cennet Paradise İran Filmi Ma der Behest ) izle

25 Yaşındaki Haniye Ailesini 1 yıl önce kaybetmiş ve büyük bir psikolojik bunalım yaşamıştır.

Uzun Çabalar sonucu ile Doğup büyüdüğü Tahrana Uzak bir Köye Öğretmen olarak atanabilmiş fakat ayak uyduramadığından sürekli tayin istemiştir.

2015 yapımı İran Filminde İran’daki Eğitim kurumları gizli çekilerek eğitim Kuralları ve Yaşananlar izleyiciye Ulaştırılmıştır

Sonsuzluk ve Bir Gün -İran Filmi 2016-Türkçe Altyazılı

İran’ın yoksul bir ailesinde, ailenin en genç kız üyesi Sümeyye’nin evlenmeye karar vermesi akabinde ve bu karar bağlamında gelişen süreçte, o ailenin her bir ferdinin takındığı tavırları, kendince yaptıkları hesapları ve genel olarak birbirleri arasındaki ilişkileri irdeleyen nefis bir İran filmi. 1989’lu yönetmen Saeed Roustayi’nin ilk filmi. Bu nedenle ayrıca tebrik edilmesi gerekiyor.

Kelebekler – İran Filmi

Üç Hayat | Se Rokh Türkçe Dublaj izle 2018 | İran filmi | Drama | Yol filmi

Üç Hayat, kariyerinin farklı dönemlerinde olan üç insanın yollarının kesişmesi sonucu yaşananları konu ediyor. Genç bir kız olan Marziyeh’in en büyük hayali oyuncu olmaktır.

Hayallerine kavuşabilmek için konservatuara gitmek isteyen genç kız ailesinin engeliyle karşı karşıya kalır. Marziyeh konservatuara gitmek için ailesini ikna edemeyince, internete bir video yükleyip ünlü oyuncu Behnaz’dan yardım istemeye karar verir.

Tam film çekimlerinin olduğu bir dönemde genç kızın yayınladığı videoyu izleyen ünlü oyuncu, izlediklerinden oldukça etkilenir. Behnaz, hayallerini gerçekleştirmek isteyen kıza yardım etmek için tüm işini yarıda bırakıp yanına Jafar Panahi’yi de alarak yola koyulur.
IMDB : 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu