Can Yaman’dan Diletta Leotta’ya Sürpriz Teklif

‘Gönül İşleri’ adlı diziyle kendini tanıtan, ‘İnadına Aşk’, ‘Erkeci Kuş’, ‘Bay Yanlış’ gibi dizilerle ülkemizin ünlü isimlerinden biri olmayı başaran Can Yaman’ın şöhreti bir süredir Türkiye’yi aşmış durumdaydı.


İtalya başta olmak üzere pek çok ülkede tanınan Yaman, yakın zaman önce bir reklam filmi çekimi için İtalya’ya gitmiş bir de dizi anlaşması yapmıştı.
Ünlü oyuncu İtalya çıkartmasında boş durmamış, gönlünü ünlü spiker Diletta Leotta’ya kaptırmıştı. İkilinin birlikteliği ise İtalya’da yayınlanan bir dergi sayesinde ortaya çıkmıştı.


Ne İtalya’da ne Türkiye’de manşetlerden düşmeyen ikilinin aşk pozları sosyal medyada dolanıp duruyordu.
Anlaşılan bu kez fena vurulmuş; daha önce hiç kimseyle böyle görmedik kendisini diye düşünürken, Can Yaman’ın güzel sevgilisi Diletta Leotta’ya evlenme teklif ettiği ortaya çıktı. Hem de aşkını gökyüzüne yazarak…

Ünlü oyuncu bir uçağın arkasına taktırdığı, “Diletta benimle evlenir misin ? Seni seviyorum, Can” yazılı İtalyanca sözleri Roma’da saatlerce uçurttu. Bu romantik teklifin ortaya çıkmasının ardından Diletta Leotta’nın ne cevap verdiği çok merak edildi. Öğrenildiğine göre güzel spiker, Can Yaman’la bir ömür geçirmeye ‘Evet’ demiş.Bize de genç çifte mutluluklar dilemek düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu