Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik, samimi açıklamalar

Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik, samimi açıklamalar

Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik, röportajında samimi açıklamalarda bulundu

Camdaki Kız'ın ilk tanıtımı yayınlandı - Magazin Haberleri - Milliyet

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik, Hürriyet’e verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Camdaki Kız’ın ne anlattığına dair “Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Camdaki Kız’ kitabından yola çıktığımız bir hikâye.

Çocukluklarından itibaren eksik kalmış karakterlerin hayata tutunma çabasını ve dışarıdan bakınca cehennem gibi görünen bir hayatın cennete dönüştürülmeye çalışıldığı bir hikâye göreceğiz.

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve  oyuncu kadrosu... - Magazin Haberleri - Milliyet

” ifadelerini kullanan oyuncu “Sence cehennemler cennete döner mi, ne dersin?” sorusuna “Bir şekilde, her türlü umutsuzluktan umuda evriltmeye çalıştığımız birtakım umutlarımız var! Hâlâ umut var…” yanıtını verdi.

Koronavirüs sebebiyle televizyon dizisi yapmayı hiç düşünmediğini belirten Biricik, nasıl ikna olduğunu “Yapımcımız Onur Bey (Güvenatam), “Bu hikâyeyi okumadan karar verme” dedi bana. Okudum ve burada güzel bir şey var diye düşündüm. Gerçekten çok enteresan bir iş.” sözleriyle dile getirdi.

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve  oyuncu kadrosu: Burcu Biricik

Projenin cezbedici yanını ise şu şözlerle ifade etti; “Canlandırdığım Nalan’ın Polyanna’ya benzer bir tarafı olsa da içinde o kadar farklı travmaları, içselleştirdiği zulümleri var ki… Öyle bir şiddetle büyümüş ki… Çocukluğundan itibaren annesi tarafından önce fiziksel, sonra psikolojik şiddete maruz kalmış. Aslında bir valinin ve emekli bir edebiyat öğretmeninin kızı.

Dışarıdan bakınca yalılarda yaşayan, düzgün giyinen, piyano ve bale dersleri almış biri. Özenilesi bir hayatı var gibi. Ama aslında adeta bir fanusun içinde yaşıyor, hayatı asla bilmiyor, annesi tarafından gerçekten kendisine öğretilmeyen hayatı camdan izliyor. Sevgiyle büyümek istiyor ama annesi tarafından asla sevgi verilmeyen bir kız. Beyaz atlı prensini bulduğunu sandığında da bambaşka bir yalnızlığa terk edilen bir karakter.”

“Teşkilat” son bölümüyle de rekor kırdı

“Teşkilat” son bölümüyle de rekor kırdı

TRT 1’de yayınlanan ve ilk iki bölümüyle Pazar günlerinin lideri olan Teşkilat dizisi, dün akşam (28 Mart Pazar) yayınlanan dördüncü bölümüyle de Türkiye’yi ekran başına kilitledi. Teşkilat, AB’de 13.87 izlenme oranı, ABC1’de 14.47 izlenme oranı, Total’de ise 12.71 ise izlenme oranı alarak tam anlamıyla zirveye yerleşti.

Teşkilat, aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni toplarken #Teşkilat etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu.

Teşkilat dizisinin dördüncü bölümünde neler oldu?

Fadi’nin Berlin’de daha büyük bir oyunun peşinde olduğunu düşünen Serdar, kendisinin Almanya’yı terk ettiğini zannetmesi için bir oyun kurdu. Havalimanına giderek güvenlik kameralarınca tespit edilip, Almanya’dan çıkmış izlenimi vererek, izini kaybettirdi. Türklerin oyunu ile büyük pazarlık masasından kalksa da, Berlin’deki eylem planından vazgeçmeyen Fadi, Neo-Nazilerle çalışmaya devam etti. Ekip ise Berlin’de adeta Fadi ve adamlarının enselerinin dibinde takipteydi! Mete Bey, ekipten gurbetçi Türklere karşı yapılacak eylemlere karşı hazırlıklı olmasını istedi.

Neo-Nazilerin bir Türk restoranına saldırdığını gören ekip derhal olay yerine gitti. Serdar olay yerinde inceleme yaparken ailesini öldüren saldırıyı, adeta tekrar yaşadı. O zor anları, vatan sevgisi ve görev aşkı ile atlatırken, Zehra ise çevredeki bir Türk marketin güvenlik kamerası kayıtlarına Alman polisinden önce ulaşmayı başardı.

Görüntülerin incelenmesi ile Fadi’nin Neo-Nazi grubunun içindeki adamı Rainer’a ulaşıldı. Ekip Rainer’ın Türklere karşı planını öğrenebilmek için çok tehlikeli bir plan hazırladı! Serdar, Hollanda’dan gelmiş bir Neo-Nazi olarak grubun mekanına gitti. Hulki ve Pınar’ın küçük oyunuyla da, Rainer’in gözüne girerek, amacına ulaştı, aralarına sızdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu