Çadır kentten dünya şampiyonluğuna Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 2. Bölümünde Dünya Jimnastik Şampiyonu Göksu Üçtaş Şanlı, Bolu Kamp Eğitim Merkezi’nde yakalandığı 17 Ağustos Depremi’ni anlattı. Annesinin yalın ayakla kapısına geldiğini hiç unutamadağını söyleyen Şanlı, spora dönüşünün psikolojisine olan olumlu etkisini ifade etti.

Ebru Akel’le Kadın İsterse hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

“Çocuk gelin olduğum için okuyamadım!” | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 2. Bölümünde Dünya Jimnastik Şampiyonu Göksu Üçtaş Şanlı’nın annesi Mine Altın çocukluğunda okuma şansı olmadığını, kızı sporda başarı basamaklarını yükselirken kendisinin de tahsil hayatına devam ettiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu