Büşra Develi, samimi itiraflarıyla gündeme damga vurdu

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümüne yetenekli oyuncu Büşra Develi, samimi itirafları ve neşeli tavrıyla damgasını vurdu.

Büşra Develi kimdir?

Çocukluk ve ilk gençlik yıllarına dair anılarını samimiyetle anlatan güzel oyuncu, çocukluk yıllarını köyde geçirdiğini ve köyde büyüyen bir çocuk olmanın kendisine doğal ve mutlu anılar bıraktığını ifade ederek, çok güzel bir çocukluk geçirdiğini anlattı.

Büşra Develi yeni sevgili Cem Aktay ile fotoğraf paylaştı! Ortalık karıştı  - Sakınca - www.sakinca.com - internet haber, en son haber, güncel  haberler, son dakika

Köy hayatının kendisinde bıraktığı bu mutlu anların ailesinin Antalya’ya taşınmasıyla kendisi için zor bir süreci de başlattığını ifade eden Develi, özellikle orta okul yıllarının kendisi için zorlu bir süreç olduğunu, yaşadığı bocalamalar sebebiyle içine kapanık bir ergenlik geçirdiğini ve bu süreçte hiç arkadaşı olmadığını da itiraf etti.

1 Dakikada Büşra Develi - Video - InStyle Türkiye

Oyunculuğunun yanı sıra, duru güzelliğiyle de dikkat çeken ve çok konuşulan Büşra Develi, dış görünüşünün bir etkisi olarak etrafındaki herkesin kendisinden özellikle bir zarafet beklediğini ancak aksine içinde gerçek bir sokak çocuğu barındırdığını vurguladı. 

Büşra Develi Team on Twitter: "… "
On The Edge of Glory with Büşra Develi | Based Istanbul
Büşra Develi Team on Twitter: "Büşra Develi Based Istanbul Çekimi  https://t.co/sqkX8Z9smO #BüşraDeveli #BasedIstanbul… "

“Vücudumda sevmediğim bir yerim yok”

"Vücudumda sevmediğim bir yerim yok"

“Sen Çal Kapımı” dizisinin Melek’i Elçin Afacan, Gardırop için objektif karşısına geçti. Samimi açıklamalarda bunlunan oyuncu “Vücudunda güzel bulmadığın bir yer var mı?” sorusuna “Yani her insan keşke şuram da biraz şöyle olsaydı der. Benim kendi vücudumda memnun olmadığım bir yerim yok. Ben olaya biraz daha şükürler olsun sağlıklıyım diye bakıyorum.

Çünkü kendimde bulabileceğim pürüzler biraz çabalayarak düzeltebileceğim şeyler. Güzellik önce kendini sevmekle başlıyor bence. Özgüven insan kendini sevdikçe çoğalıyor. Ve özgüvenli, kendini seven bir kadının güzel olmamak gibi bir şansı yok.” yanıtını verdi.

Sen Çal Kapımı’da hayat verdiği Melek Yücel karakteriyle ilgili ise “Melek şık bir kadın. Giyinmeyi süslenmeyi çok seviyor. Takılar, elbiseler… Ama konforuna da epey düşkün. Saçını yeni kestirdi:) ve bence ona çok yakıştı. Makyajda biraz daha serbest olsa belki de hayallerine dalıp çok uçuk kaçık şeyler yapabilir.” ifadelerini kullandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu