Burcu Özberk ‘Evlenmeden anne olabilirim’ sözleri olay oldu

Clubhouse’ta açıklamasıyla dikkat çeken Burcu Özberk, ‘Evlenmeden anne olabilirim’ sözleriyle tepki çekti. Özberk, yumurtalıklarını donduracağını da söyledi.

Son zamanların en popüler telefon uygulaması Clubhouse açılır açılmaz birçok ünlü isim yerini adlı. Burcu Özberk de bu ünlülerden biriydi. Bir sohbet odasında açıklamalar yapan Özberk, annelik üzerine söyledikleriyle sosyal medyayı ikiye böldü.

31 yaşındaki Özberk, anne olmak için evlenmesine gerek olmadığını ifade etti. “Maalesef kadınlar olarak biyolojik açıdan biraz şanssızız” diyen ünlü oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

  • Belli bir yaştan sonra çocuk sahibi olamıyoruz. Ben de 31 yaşındayım. Evlenmeyi de düşünmüyorum ama kendime güvenirsem babasız bir çocuğu dünyaya getirebilirim. Bu yüzden de yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyorum.

Öte yandan bir dönem adı Murat Kazancıoğlu ile aşk dedikodularına karışan Özberk, ilişki konusunda seçici olduğunu belirtmişti. Oyuncu, konuyla ilgili, “Murat benim arkadaşım. Hayatımda biri olduğu zaman saklamam, paylaşırım” açıklamasını yapmıştı.

Bir dergiye röportaj veren Burcu Özberk, “Çok düşünmeden konuşurum. Aklıma ilk geleni direkt söylerim ama bu durum ikili ilişkilerde bazen sorun oluyor” demişti. 

“Sevgimi büyük yaşarım” diyen Özberk, “Sevmediğimi de net belli ederim. Kendi hayatımı ben yönetirim, inatçıyım ve isteklerimden vazgeçmem” ifadelerini kullanmıştı.

Burcu Özberk kimdir

12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir’de doğdu.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, İlk ekran deneyimini “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde yaşadı.

Burcu Özberk, bu dizide canlandırdığı “Huricihan Sultan” karakteri ile beğeni kazandı. 

“Güneşin Kızları” dizisindeki “Nazlı Yılmaz” karakteri hayatının dönüm noktası oldu.

Oyuncu, Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde “Marquis de Sade Quills” ve “Woyzeck Masalı” adlı oyunlarda rol aldı.

Özberk, son olarak başrolünü Çağlar Ertuğrul ve Altan Erkekli ile paylaştığı “Afili Aşk” dizisinde “Ayşe” karakterine hayat verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu