Bülent Serttaş Ekranlara Dönüyor?

Aşk Bodrum’da Yaşanıyor Güzelim ve Haber Gelmiyor Yardan isimli şarkılarıyla büyük ses getiren Bülent Serttaş sürpriz projelerini peş peşe magazinburada.net kameralarına açıkladı.

Günün gençlerinin kalbini kazanacak bir şarkı yapmak için çalıştığını söyleyen Bülent Serttaş, “Z Kuşağına yaklaşmak onlara sesimizi duyurmak istiyoruz bakalım. Şimdiler de T-Rap diye bir şey var onu denemeye çalışacağım bakalım hayırlısı” dedi.

Serttaş, yakın zamanda ismini şimdilik vermediği bir TV kanalında sabah kuşağı programına başlayacağını duyurdu: “Kanal yönetimine üç tane isim gitmiş Bülent Serttaş burun farkıyla kazanmış. Sponsorluk ve gerekli diğer anlaşmalar sağlanırsa tek başıma sabah kuşağı programı yapacağım.”

Bülent Serttaş önümüzdeki günlerde yeni bir tekli şarkıyı hayranlarının beğenisine sunacağını da sözlerine ekledi. Youtube’da Haber Gelmiyor Yardan isimli şarkısının 140 milyonu aşan izlenme aldığını işaret eden şarkıcı, aynı şarkının bulunduğu albümün CD satışının 6 bin olduğunu söyledi. Yeni dönemde dijital mecrada var olmanın önemine işaret eden Serttaş, “Belki sürpriz bir isimle düet gelebilir” dedi.

İvana Sert eski eşine ateş püskürdü: ‘Nafaka vermem’ diyen

İvana Sert, nafaka yüzünden mahkemelik olduğu eski eşi Yurdal Sert hakkında hangi zehir zemberek açıklamaları yaptı?

İvana Sert, Nişantaşı’nda görüntülendi. Ünlü modacı, sevgilisi Sezer Dermenci telefonda konuşurken muhabirlere poz verdi. İvana Sert, “2020 lanet bir yıl oldu” dedi ve korona virüs aşısını hemen yaptırmayacağını belirtti.

Ünlü modacı, eski eşi Yurdal Sert’e nafaka davası açmış ve velayeti kendisinde olan oğlu Ateş için ödediği 5 bin TL nafakanın 15 bin TL’ye çıkarılmasını talep etmişti. İvana Sert, eski eşine ateş püskürdü.

Geçen yazdan beri iş insanı Sezer Dermenci’yle aşk yaşayan Sert, sevgilisini övgü yağmuruna tuttu. 41 yaşındaki ünlü modacı, ikinci kez anne olma konusuna ise şimdilik sıcak bakmadığını ifade etti.

İvana Sert daha sonra Sezer Dermenci’yle sarmaş dolaş arabasını beklemeye başladı. Güzel modacı yılbaşını sevgilisi ve oğlu ile geçirdiğini anlattı. İvana Sert nafakayla ilgili bir kez daha soru gelince ise bu kez “Nafaka vermek istemeyen baba olmasın” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu