Berrak Tüzünataç,Çıplak fotoğraflarıyla”Bla bla” gündeme oturdu

Berrak Tüzünataç, vücudunu ”Bla bla” yazısıyla kapladı, çıplak fotoğraflarını Instagram’a yükledi.

Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz haftalarda bir sanat çalışması için sosyal medya hesabı Instagram’a yüklediği fotoğraflarla bir hayli konuşuldu. Tüzünataç, o fotoğrafların bir amaç için olduğunu devamının da geleceğini söyledi.

Daha önce bir sanat çalışması için vücudunda ‘bla’ yazısıyla kameraların karşısına geçen model Berrak Tüzünataç, yeni fotoğraflarını paylaştı. Tüzünataç, bu kez daha çok konuluşacak gibi duruyor.

Berrak Tüzünataç, bu kez yine aynı ‘Bla bla’ yazısını vücudunun her yerine yazdırdı. Güzel oyuncu, ikinci kez çırılçıplak kamera karşısına geçti.

Bu hallerini Instagram’da paylaşan Tüzünataç ise beklemediği bir hamleyle karşılaştı. Sosyal medya hesabı Instagram Tüzünataç’ın çıplak fotoğraflarına sansür koydu.

Tüzünataç, duruma tepkisini Instagram’ın hikaye kısmından fotoğrafların amacını açıklamakta buldu.

Birçok ünlü isim ise Tüzünataç’ın çıplak fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdırdı.

Demet Evgar, Özge Özpirinçci, Enis Arıkan, Dolunay Soysert, Ece Yörenç, Doğa Rutkay gibi birbirinden ünlü isimler Berrak Tüzünataç’a destek verdi.

Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı pozların altına, “Özgürlüğün doğuşu” notunu düştü. 

İşte Berrak Tüzünataç’ın o fotoğraflarına gelen yorumlardan bazıları…

”Güzel poz, güzel set up, güzel kadın, harika proje!”

”İdolsün”

”Harikasın”

”Muhteşem”

”Cesur ve hür”

”Sen mükemmel bir detaysın…”

”36 yaşında olduğu öğrendim az önce paralel evrenden gelmiş olabilirsin.”

Mastürbasyon itirafına İrem Derici’nin babasından tepki

EXXEN’de Konuşanlar programında mastürbasyon, cinsel hayat ve aldatma itiraflarıyla olay olan İrem Derici’ye babasından sert tepki geldi.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yer alan Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına konuk olan İrem Derici yaptığı itiraflarla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Dericinin cinsel hayatıyla ilgili itiraf büyük ses getirmişti. 

Derici, üniversite yıllarında cinsel içerikli film izleyerek kendisini tatmin ederken annesine yakalandığını anlatmıştı.

Evdekilerin şüphelenmemesi için yaptıklarını anlatan Derici “Kimse şüphelenmesin diye kapıyı tam kapatmayıp aralık bıraktım.” demişti. 

Yakalandığı andan bahseden Derici “Annem odaya girip gördü. Toparlanmak yerine far görmüş tavşan gibi bakakaldım” söylemişti.

Annesinin kendisini gördüğünde yaptığını Derici “Annem de bana bakakaldı sonra da kaçtı” sözleriyle anlatmıştı. 

İrem Derici’nin itirafını duyan Hasan Can Kaya ise hiçbir şey diyemeden ağzı açık kalmış ve seyirciden alkış istemişti. 

Programının devamında aldatma ile ilgili itiraflarda bulunan Derici “Ben de aldattım. Psikolojik şiddet çok garip bir şey. Öyle bir şey diyor ki, hıncımı alamıyorum. Gidiyorum aldatıyorum ama haberi de olmuyor. Ne yapmış oluyorum şimdi? Hepsini aldatmadım ama.” dedi.

İlişkileri hakkında konuşan Derici “Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım. Ne zaman aldatsam, 3 ila 5 iş günü arasında o ilişki bitti” demişti. 

Salgın döneminde sosyal medyada çok vakit geçirdiğini belirten Derici “Mart ayından bu yana en büyük keyfim, ‘keşfet’te adam beğenmek. 30 adam beğeniyorum, kenara atıyorum. Ertesi gün ‘o beni basına söyler’, ‘bu sabahına beni eve yollar’ diye diye eliyorum, elde kalıyor sıfır.” sözlerini eklemişti.

Mastürbasyon, cinsel hayat ve aldatma itiraflarıyla gündemi sarsan İrem Derici’nin babası Hulusi Derici ilk kez açıklama yaptı. 

61 yaşındaki reklamcı Hulusi Derici kızının cinsel hayatıyla ilgili açıklamaları için kızını sert sözlerle uyardı. 

Hulusi Derici’nin “Böyle konularla değil müziğinle gündeme gel. Bunlar Türk aile yapısına ters” diyerek kızını uyardığı öğrenildi.

İrem Derici: 21 Mart 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Sinop Boyabat’lıdır. Annesinin ismi Jale Ediz, babasının ise Hulusi Derici’dir. Anne ve babası o daha 5 yaşında iken boşanmışlardır.

Küçük yaşlarda org çalmaya başlayarak müziğe olan yeteneğini ortaya koyan İrem Derici, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü’nü bitirdi. 

Melih Kibar’ın bugüne kadar hiç duyulmamış son bestesi “Bensiz Yapamazsın” hızlı bir giriş yaptı. Mayıs 2013’de “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” adlı single ile Türkiye’de fırtına gibi esti.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren şarkıcı, Pazarlama İletişim Yüksek Lisans programı devam ederken, 2011 yılında Mustafa Sandal, Hadise Açıkgöz, Hülya Avşar ve Murat Boz’un jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasına katıldı.

Yarı finalde elendi. İrem Derici, aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne alarak müzik hayatına başladı.

15 Nisan 2014’de “Kalbimin Tek Sahibine” adlı şarkı ile asıl çıkışını yapan ve çıktığı andan itibaren dijital platformlarda “en çok dinlenenler” arasına giren şarkı internet ortamında en fazla indirilen ve dinlenen şarkı olma başarısını elde etti. 

İrem Derici, aynı yıl Altın Kelebek Ödülleri, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü kazandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu