Başın hangi bölgesinde görülen ağrı neyin belirtisi?

Başın hangi bölgesinde görülen ağrı neyin belirtisi? | Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 89. Bölümünde; Prof. Dr. Mustafa Ertaş başın hangi bölgesinde görülen ağrı neyin belirtisidir sorusunu yanıtladı.

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 88.Bölüm | 1 Nisan 2021

Öfkeden nasıl arınabiliriz? | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 35. Bölümünde; yazar ve neyzen Hakan Mengüç öfkeden nasıl arınabileceğimizi anlattı. Mengüç öfke kontrolü olmayan insanların etraflarına verdikleri zararın altını çizdi.

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Hakan Mengüç’ten ney dinletisi | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu