Barış Arduç taksici İsmet’i yeni dizisini anlattı

Barış Arduç O3 Medya’nın Netflix için çektiği Kulüp dizisinin setine hazırlanıyor.

Dün yeni reklam toplantısı yapan oyuncu taksici rolüne hayat vereceğini söyledi. Henüz çekimlerinin başlamadığını söyleyen Arduç ekran ömrü çok uzun olmayan son dizisi Kuzgun’un başarısız olduğunu düşünmediğini belirtti.

Gupse Özay’la evliliğinin çok iyi gittiğini anlatan ünlü oyuncu baba olmak istediğini de belirtti. Arduç eski ortağı Kaan Boyner’le mahkemeye taşındığı iddia edilen kavganın da yansıtıldığı gibi olmadığını ifade etti.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz hakkında ilk kez konuştu

Geçtiğimiz yıl birliktelikleri Atina’da belgelenmiş Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

İkilinin birlikteliği 2020 yılının aşkı olarak nitelendirilmişti. Ancak aşkları uzun sürmedi. 10 ay kadar birlikte olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya daha sonra aşklarını noktalamıştı.

Cem Yılmaz: Evet, ayrıldık

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ekim ayında kendisine yöneltilen ‘Ayrıldınız mı?’ sorusuna ‘Evet, ayrıldık’ cevabını vermiş ve yine magazin dünyasını sarsmıştı.

Ayrılık soruları karşısında da sessiz kalan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti, ayrıldıktan sonra da hiçbir araya gelmedi.

Serenay Sarıkaya’dan Cem Yılmaz’ın paylaşımına sürpriz beğeni

Güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sosyal medyadaki paylaşımına beğendi. Serenay Sarıkaya’nın bu hamlesi akıllarda ‘Barıştılar mı’ sorusunu getirdi.

Cem Yılmaz: Küsmedik ki barışalım

Ünlü komedyen, muhabirlerin, “Serenay Hanım ile barıştınız mı?” sorusuna, “Küsmedik ki barışalım” diye cevap verdi.

Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu: Küs değiliz ama…

Bebek’te bakım yaptıran Serenay Sarıkaya güzelliğiyle nefes kesti. Bergen projesinin ertelendiğini ve dijital bir diziye hazırlandığını anlatan Sarıkaya Cem Yılmaz’la biten ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu geçen hafta Yılmaz’ın bir videosunu beğenince “Acaba barıştılar mı?” söylentisi çıkmıştı. Sarıkaya “Yok barışmadık, kendisi söyledi zaten. Çok normal artık. Büyütmeyelim böyle şeyleri… Bir like’tan buraya gelmesin mevzu…Yetişkin insanlarız. Görüşmüyoruz ama küs değiliz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu