Baba acısı yaşayan “Sen Çal Kapımı”nın Selin’i Bige Önal’ın gözleri doldu

Baba acısı yaşayan “Sen Çal Kapımı”nın Selin’i Bige Önal’ın gözleri doldu

“Sen Çal Kapımı” dizisinin Selin’i Bige Önal, babası efsane futbolcu Erhan Önal’ı geçen hafta İzmir’de toprağa vermişti. Ayakta durmakta güçlük çeken güzel oyuncuya en büyük desteği ise elini bir an olsun bırakmayan sevgilisi Aras Bulut İynemli vermişti.

Bige Önal, perşembe günü doktor kontrolü için gittiği Nişantaşı’nda kameralara takıldı. Bir kafede kız arkadaşıyla oturan güzel oyuncunun çift maske takması dikkat çekti. Yaşadığı büyük acıya rağmen muhabirleri kırmayan Önal, ayak üstü sorulara yanıt verdi.

Geçen hafta ayrıca Bige Önal’ın Almanya’da yaşayan üvey kardeşi Petrik Mölz’ün babasının cenazesine katılmadığı gündeme gelmişti.

Serenay Sarıkaya kız çocukları için bağış yaptı

Serenay Sarıkaya dün müdavimi olduğu kaş tasarım merkezi’nde bakım yaptırdı. Sarıkaya, siyah kombini ve kırmızılı eldivenleriyle ilgi odağı oldu. Ünlü oyuncu son olarak en sevdiği eşyalarını genç kızların bursuna destek vermek için Türk Eğitim Vakfı yararına bağışa sundu.

Sarıkaya’nın satışa çıkan kıyafetleri, birinci gününde 29 genç kızın eğitim bursunu destekledi. İyiliğin paylaşılarak çoğaldığına inanan Sarıkaya, en çok destek sağlayan 3 kişiye teşekkür notu yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu