ATV Kuruluş Osman Yeni Kadın Oyuncusu Kim

Kuruluş Osman’a Bomba Transfer! ATV Kuruluş Osman Yeni Kadın Oyuncusu Kim? Kuruluş Osman’a yeni bir kadın oyuncu daha katıldı

Kuruluş Osman’a Bomba Transfer!

ATV Kuruluş Osman Yeni Kadın Oyuncusu Kim? Kuruluş Osman’a yeni bir kadın oyuncu daha katıldı ATV’deki Kuruluş Osman dizisine yeni kadın oyuncu katıldı yeni oyuncu bakın kim çıktı?

Başrollerinde Burak Özçivit’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Oyuncu Burak Özçivit’in Osman Bey karakterini canlandırdığı Kuruluş Osman dizisine katılan oyuncu çok konuşuldu.

Habere göre Efsane dizi Kuruluş Osman’ın yeni kadın oyuncusu Funda Güray oldu. Funda Güray’ın hayatı ise izleyenler tarafından merak edildi. Peki Funda Güray kimdir? Funda Güray Kaç Yaşında? Funda Güray hayatına dair merak edilen detayları sizler için derledik. Funda Güray kimdir? Funda Güray Nereli, evli mi?


FUNDA GÜRAY KİMDİR?

Funda Güray kimdir?

Güzelliğiyle dikkat çeken güzel oyuncu diziye canlılık katacak. Funda Güray 3 Eylül 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Haliç Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi alan Funda Güray birçok televizyon dizisinde rol aldı. İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi ve Bünyamin filmlerinde yer aldı.

Funda Güray kadroya dahil oldu: Kuruluş Osman dizisine bomba transfer!

Ayrıca güzel oyuncu Seni Kimler Aldı, Sahipli Paramparça, Ruhumun Aynası, Sevdaluk dizilerinde yer aldı.

Funda Güray | smmenajerlik

32 yaşındaki başarılı oyuncu Funda Güray başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Son olarak Kuruluş Osman dizisinde yer almıştır.

Funda Güray: Tek tip oyunculardan değilim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu