Aslı Enver’den aşk dedikodularına açıklama

Aslı Enver’den aşk dedikodularına açıklama

2019 yılında ilişkilerini bitirdikten sonra her yaptıkları olay olan Aslı Enver ve Murat Boz, hayranları tarafından sosyal medyada sık sık konuşuluyor, fotoğrafları yan yan getiriliyor. Aslı Enver’in de geçen ay Instagram’da Murat Boz’un yanlışlıkla bir hayran sayfasını takip etmesi barışma iddialarını yeniden gündeme getirmişti.

Bu olayın ardından Enver ve Boz geçen gün de aynı dakikalar içerisinde Instagram’dan fotoğraf paylaştı. Enver, paylaşımına beyaz, Boz ise siyah-beyaz kalp emojisi koydu. Eski aşıklar bu paylaşımlar ile yine kafaları karıştırdı.

Yaşananlardan sonra Aslı Enver’den açıklama geldi: “Yalnızım, bir süre daha öyle kalmayı düşünüyorum, böyle çok da mutluyum.”

Aslı Enver'den Murat Boz'a anlamlı gönderme! En iyi aşk...

Şarkıcı Lara dudaklarını küçülttü

Şarkıcı Lara dudaklarını küçülttü

Yıllar önce çıkardığı ‘Katmer Katmer’ ve ‘Adam Gibi Adam’ şarkılarıyla büyük bir üne kavuşan Lara, birçok ünlünün aksine dudaklarını büyütmek yerine küçültmeyi tercih etti.

Büyük dudaklarından rahatsız olan Lara, bunun için ameliyat masasına yattı. İşlem sırasında ünlü şarkıcının dudağına tamı tamına 30 dikiş atıldı.

Geçirdiği operasyon sonra konuşmakta ve yemek yemekte güçlük çeken Lara, Instagram’dan “Sonunda dudaklarım küçüldü” diye paylaşım yaptıktan sonra sevenlerinden gelen geçmiş olsun mesajları için de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu