Arto’dan Masumlar Apartmanı Safiye’si Ezgi Mola’ya ağır eleştiri Söylemezsem Olmaz

Masumlar Apartmanı Dizisi ile yeniden ekranlara dönen Ezgi Mola sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

Düğün yapmaya hazırlanan Ezgi Mola bir mutfak tasarımı için aldığı fiyat karşısında uğradığı şaşkınlığı takipçilerine anlattı. Sivri dilli yorumcumuz Arto,

Ezgi Mola’nın yaptığı açıklamaya cevap vererek diziden aldığı ücretin çok yüksek olduğunu ifade etti.

Ferhat Göçer TikTok’ta yeni yetenekler arıyor

Popüler kısa video uygulaması TikTok, müzisyenlerin görünürlüğünü artırmak ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için şarkıcı ve söz yazarı Ferhat Göçer iş birliğiyle yeni bir kampanya başlatıyor.

Ferhat Göçer TikTok’ta yeni yetenekler arıyor

Platformun çıkaracağı albüm için resmi TikTok hesabından bir video paylaşan Göçer, kullanıcıları “Yıllarım Gitti” şarkısına düet yapmaya davet etti. Yarın başlayacak kampanyada kullanıcılar, kendi yeteneklerini gösterecekleri düet videosunu #ferhatgöçerledüet etiketiyle paylaşacaklar.

Kampanya sonunda paylaşılan düet videolarından seçilecek olan 10 kullanıcı bir albümde yer alacak. Etkinlik 31 Ocak’a kadar sürecek ve sonuçlar 2 Şubat tarihinde açıklanacak.

Müzik teması, kullanıcılara yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sergilemeleri için yeni fırsatlar sunmaya devam eden TikTok’ta çok önemli bir rol oynuyor. Platform, geçtiğimiz yıl Aralık ayında düzenlenen bir yarışmayla gelecek vadeden içerik üreticilerine hayallerini gerçekleştirme şansı vermek için Avrupa Müzik’le de “Parlayan Yıldızlar” adıyla bir iş birliği yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu