Arıza Dizisi 28.Bölüm Full İzle

Arıza Dizisi 28.Bölüm Full İzle

YENİ BÖLÜM BU AKŞAM 20:00

 “Düşmanımız aynı, yollarımız ayrı!”

Balaban yeni planı sayesinde Haşmet ve Ali Rıza’nın sonunu hazırlamayı düşünürken, başına geleceklerden bihaberdir.

Ali Rıza yaralı haldeki babasını evine getirir, yıllar sonra Mehmet Emin’i karşısında gören ev halkı ne yapacağını şaşırır. Haşmet, Murat’a maziyi sorarken, Murat hiç hesapta olmayan bir işe kalkışır. Rukiye ise cesaretini toplayarak, Ali Rıza’ya gerçeği açıklar.

İhtiyar, Ali Rıza’nın kendisine söylediklerinden sonra sürpriz bir karar vererek Burak’ın gücüne güç katar. Balaban yeni planı sayesinde Haşmet ve Ali Rıza’nın sonunu hazırlamayı düşünürken, başına geleceklerden bihaberdir.

Arıza Dizisi 28.Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

28.Bölümde neler olacak? Ali Rıza(Tolga Sarıtaş) yaralı haldeki babasını evine getirir, yıllar sonra Mehmet Emin’i karşısında gören ev halkı ne yapacağını şaşırır. Haşmet(Ahmet Mümtaz Taylan), Murat’a(Cavit Çetin Güner) maziyi sorarken, Murat hiç hesapta olmayan bir işe kalkışır.

Rukiye(Yeşim Gül) ise cesaretini toplayarak, Ali Rıza’ya gerçeği açıklar. İhtiyar(Nursel Köse), Ali Rıza’nın kendisine söylediklerinden sonra sürpriz bir karar vererek Burak’ın(Olgun Toker) gücüne güç katar. Balaban yeni planı sayesinde Haşmet ve Ali Rıza’nın sonunu hazırlamayı düşünürken, başına geleceklerden bihaberdir.

Arıza Dizisi 28.Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Arıza 28.Bölüm 1.Fragman | “İki şey için ölürüz!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu