Alişan ve Buse Varol Üçüncü Çocuk Fikrinden Vazgeçti Yaz Dizisi Müjdesi Verdiler

Alişan ve Buse Varol Üçüncü Çocuk Fikrinden Vazgeçti | YAZ DİZİSİ MÜJDESİ VERDİLER

Alişan ve Buse Varol, Arnavutköy’de bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Buse Varol’un doğum günü dolayısıyla arkadaş çevresi ve ailesi ile bir araya gelen çift, çıkışta magazinburada.net’in sorularını yanıtladı.

Saatin 19.00 olmasıyla mekandan çıkıp, evlerine gideceklerini belirten çiftten Alişan, “Hep birlikte ailecek yemek yedik, doğum günü pastamızı kestik. Dükkanlar kapanıyor biz de gidiyoruz” dedi.
Alişan’ın ne hediye aldığını soran muhabirlere cevap veren Buse Varol ise “Bende kalsın, söylemiyim şimdi” diyerek herkesi merakta bıraktı.

Çocuklarla hayat nasıl gidiyor sorusuna Alişan, “Çocukların bir ağlıyor biri susuyor…” derken Buse Varol ise “O konulara hiç girmeyelim mümkünse… Zor yani…” dedi.

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda üçüncü çocuğu istediğini söyleyen Buse Varol, fikir değiştirdiğini dile getirdi. ‘Aşkım üçüncü çocuk istiyor musun?’ diye soran Alişan’a eşinden “Vazgeçtim. İstemiyorum… Geçen haftaya kadar istiyordum… Belki sonra fikrim değişir bilmiyorum” yanıtı geldi.

İkiliden dizi müjdesi de geldi. Görüşme aşamasında olduklarını belirten ikiliden Alişan, “Şimdi konuşmayalım… Hazırladığımız bir dizi projesi var ikimizin de yer alacağı sürpriz bir şey… Şu anda görüşme aşamasında. Yazın olacak bir şey…” diyerek hayranlarını heyecanlandırdı.

Gökçe Bahadır Barış Arduç’la Sürpriz Projesinin Detaylarını İlk Kez Açıkladı | HEYECANLI GEÇİYOR

Netflix’in merakla beklenen Kulüp adlı dizisinde 1950’li yılların atmosferini ekrana taşımaya hazırlanan Gökçe Bahadır ve Barış Arduç çekimlere ara vermeksizin devam ediyor. Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı dizi Netflix’in yerli yapım projeleri arasında oldukça ses getirecek bir içeriğe sahip olacağının sinyallerini şimdiden vermeye başladı.

Dizinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır, temponun çok yüksek olduğunu nefes almadan çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Gökçe Bahadır, Barış Arduç’la birlikte rol aldığı Kulüp isimli yapımının Türkiye’nin 1950’li yıllarına mercek tutacağını açıkladı. Bahadır, “Bir dönem dizisi olacak işin içinde o zamanın gece hayatının da akışı yer alacak. Bizim için heyecan verici geçiyor çekimler” dedi.

Televizyona çekilen dizilerin sürelerinin 2 saati bulması sektördeki çalışanların en çok şikayet ettiği konuların başında geliyordu. Gökçe Bahadır, dijital ortama çalışmanın süre bakımından televizyona göre daha rahat olduğunu vurguladı. Bahadır, “Çalışma koşulları çok daha konforlu ve rahat. Ne zaman gireceğin ve ne zaman çıkacağın belli” şeklinde konuştu.

Bir yandan sahnede müzikal çalışmalarına da devam eden Gökçe Bahadır, “Müzikal çok farklı bir heyecan. Orada olmayı özlüyorum. Dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarda mutlaka müzikal yapmak istiyorum. Sahnede yapmak istediğim pek çok şeyi yapabiliyorum” ifadelerini kullandı.

Elindeki kişisel gelişim kitapları dikkat çeken Gökçe Bahadır, kitap okumayı sevdiğini evde zaman zaman kitapları eline alıp okumaktan keyif aldığını da sözlerine ekledi.

Gökçe Bahadır ve Barış Arduç’un başrollerini oynadığı Kulüp dizisinde, Barış Arduç Fıstık İsmet isimli taksici karakterine hayat veriyor.

10 bölüm olarak planlanan dizinin kaç sezon çekileceği izleyicinin ilgisine göre belli olacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Ruhi Sarı,Hazım Körmükçü, Suzan Kardeş, Metin Akdülger, Fırat Tanış ve Salih Bademci gibi güçlü oyunculuklarıyla beğeni toplayan isimler de var.

İbrahim Büyükak’ın Babalık Heyecanı: Pabucum Şimdiden Dama Atıldı | YENİ PROJESİ İÇİN TARİH VERDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu