Alime Toprak Kocasını öldürdüğünü itiraf etti Müge Anlı

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Eşiyle birlikte çalışmak için gittiği muz serasında öldürülen Ali Toprak cinayeti Müge Anlı programına konu oldu.

Müge Anlı’nın sorularını yanıtlayan Alime Toprak, seraya gittiğini ses gelmeyince içeri girdiğini o sırada eşi Ali Toprak’ın yerde yattığını söyledi. Ses vermediğini, kafasının kanadığını gördüğünü anlattı. Kendisinin o sırada bayıldığını söyledi.

KONU KOMŞUNUN İDDİALARI

Cinayetin ardından olay yerine gelen komşu konuştu. Ahmet Bey Âlime Hanım’ı üzerine temizlerken gördüğünü, Ali nerede diye sorduğunu içeride düşmüş yatıyor dediğini içeriye girdiğini etrafın kan olduğunu Âlime Hanım’ın telaşlı olduğunu etrafa bağırmaya başladığını söyledi.

Ali Toprak’ın çocukluk arkadaşı Alime Toprak’ın hiç eşi öldürülmüş bir kadın gibi davranmadığını söyledi.

Mersin’in Anamur ilçesinde muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak’ın cansız bedenini eşi buldu. Ali Toprak’ın ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak isteyen ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı ve ekibi Ali Toprak’ın katilini arama çalışmalarını sürdürüyor. İşte Ali Toprak cinayetinin detayları…

Cinayetin ardından olay yerine gelen komşu konuştu. Ahmet Bey Âlime Hanım’ı üzerine temizlerken gördüğünü, Ali nerede diye sorduğunu içeride düşmüş yatıyor dediğini içeriye girdiğini etrafın kan olduğunu Âlime Hanım’ın telaşlı olduğunu etrafa bağırmaya başladığını söyledi.Ali Toprak’ın çocukluk arkadaşı Alime Toprak’ın hiç eşi öldürülmüş bir kadın gibi davranmadığını söyledi.

Alime Toprak Müge Anlı Programında Canlı Yayında Kocasını öldürdüğünü itiraf etti

Hepsini çocuklarımı korumak için yaptığını çocuklarımın başına zarar gelmesinden korktuğu için yaptığını söyledi. Çocuklarıma işkence yapıyordu artık dayanamıyordum bana ne yaptığı umurumda değil ama çocuklarıma yaptıkları beni öldürüyordu dedi.

En son olarak beni öldüreceğini söyledi ve üzerime bıçakla yürüdü kendimi korumak için yanlışlıkla öldürdüm daha sonra kendimi kaybettim donup kalmışım diye Canlı Yayında açıklamalar yaptı.

Alime TOPRAK kocam beni öldüreceğini ve kendisinin raporu olduğunu ben hasta olduğum için bana kimse birşey yapamaz dediğini ve çocuklarımı öldürmekle tehdit etti ve serada kafama vurarak beni öldürmeye çalıştı bende kendimi korudum diye Müge Anlı canlı yayınında ağlıyarak anlattı.

Alime Toprak’ın eşini nasıl bulduğuyla ilgili anlattıkları ikna etmekten çok şüpheleri daha da üzerine çekiyordu.

44 yaşındaki sera işçisinin ölüme neden olan darbeyi aldığı yerdeki ipuçları anlatılanlarla uyuşuyor mu? Alime Toprak bildiklerini saklıyor mu? Kan izlerinin diğer kapının altında da olduğunu ve bu bulguların farkı şeyler söylediğini belirtti. Seranın başka kapısı var mı?

Canlı yayında kocasını öldürdüğünü itiraf etti. Âlime Hanım cinayet nedenini burada anlatmak istediğini yalnızken anlatacağını şu ana kadar iki çocuğunu koruduğunu ama başaramadığını eşinin kendisine ve çocuklarına işkence yaptığını onları geçtiğini ama son yaptığına dayanamadığını burada söyleyemediğini ifade etti.

Cinayeti işlediği Müge Anlı’ya itiraf etti

Arif Verimli Âlime Hanımın bayılması üzerine elektrosu çektiklerini beynin ürettiği elektriği çektiklerini açıkladı.

İnsan refleks olarak kan akan yere merakı ile bakacağını ama Alime’nin kan akan yere bakmadığını ve şak diye bayıldığını ama bunun 2 saat sürmeyeceğini mesafenin çok uzak olmadığını da düşünülmesi gerektiğini belirtti.

Serada kullanılan daldız denen demirle Ali Toprak’ın öldürüldüğü söylendi. Bir kez değil defalarca bu alet ile vurulduğuna dikkat çekildi. 7-8 defa vurulduğu eklendi. Cinayetin ardından olay yerine giden kişi konuştu.”yüzükoyun yatıyordu ve kan yoktu” dedi.

Ali Toprak’ın ilk darbe aldığı yerden bedeninin yer değiştirildiğini aslında cesedin içeri alındığını gösterdiğini ekledi. Cinayet sonrası serada yaşananlar canlı yayında konuşuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu