Alev Alev’in 2 çifti en iyi dizi çiftleri oldu

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi ‘Alev Alev’in çiftleri etkileyici hikayeleriyle her hafta seyircilerin kalbini fethetmeye devam ediyor.

Dizilerin sosyal ve online ortamlardaki konuşulma oranlarını takip eden Somera Araştırma Şirketi yaptığı çalışmaların sonucunda en iyi dizi çiftlerini açıkladı.

Show TV'de ekrana gelen Alev Alev dizisinin aşıkları tozu dumana kattı!  Dizi haberleri-En popüler dizi çifti kim?

Araştırmalara göre; Ay Yapım imzalı Alev Alev’de Çiçek ve İskender karakterini canlandıran oyuncu Hazar Ergüçlü ile Berker Güven, geçtiğimiz haftanın ‘en popüler dizi çifti’ olarak isimlerini zirveye yazdırdılar.

Bu ikiliyi dizinin sevilerek takip edilen bir diğer çifti Rüya (Dilan Çiçek Deniz) ve Ömer (Cihangir Ceyhan) takip etti. Geniş bir kitleye yayılan iki çiftin de takipçileri her Perşembe yayınlanan yeni bölümle birlikte Çiçek ve İskender ile Rüya ve Ömer’in hikayelerini büyük bir merakla bekliyor.

Alev Alev'in iki çifti sosyal medyaya damga vurdu - Magazin haberleri

Aleyna Tilki’nin İngilizce şarkısı “Retrograde” yayında

Aleyna Tilki’nin İngilizce şarkısı “Retrograde" yayında

2016 yılında söylediği “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla müzik sektörüne adım atan ve her fırsatta dünya starı olacağını dile getiren Aleyna Tilki’nin İngilizce şarkısı “Retrograde”, bugün tüm dünyada yayınlandı.

Dünyanın en büyük müzik şirketlerinden Warner Music’le anlaşan Tilki, “Retrograde” adlı ilk İngilizce single’ını dijital platformlarda beğeniye sundu. Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa ile Diplo’nun birlikte yaptığı şarkıya Tilki, bir de klip çekti.

Daha önce direk dansı dersi alan ve yüzü olduğu bir markanın reklam filminde direk dansı yapan genç şarkıcı, yeni klibinde de dans şovuyla konuşulmaya başladı. Uzay mekiğinde çekilen klipte yaptığı direk dansıyla dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki’nin hayranları, dans şovuna da övgü dolu yorumlar yağdırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu