Alev Alev 12. Bölüm full İzle

Cemre, boşanma davasının ilk duruşmasında Çelebi’nin sürprizi ile karşılaşır.

Tarihi eserleri bulamadıkları her dakika, Kayabeyli Ailesi için çember daralırken, Çelebi riskli ama zekice planını devreye sokar. Rüya ve Ömer aşklarını eğlenceli ama bir o kadar da zor bir iddia ile sınarken, ilişkileri bu iddia sonucu daha derin bir boyuta adım atacaktır.

Ozan tefeciye olan borcuna karşılık, gururunu bir kenara bırakacağı bir karar vermek üzeredir. Cemre ise kızı Güneş’le ilgili aldığı ani haberle, kendini zor bir seçimle karşı karşıya bulur.

Alev Alev 12. Bölüm Canlı İzlemek için tıklayınız

Alev Alev’de Cihangir Ceyhan’dan sürpriz şarkı!


Başarılı oyuncu, dizinin yarın akşam yayınlanacak yeni bölümünde ölümsüz ozan Neşet Ertaş’ın ‘Neredesin Sen’ şarkısını seslendirecek.

ÖMER İLE RÜYA ARASINDAKİ ROMANTİK SAHNE ÇOK KONUŞULACAK!

Son yıllarda rol aldığı yapımlarla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Cihangir Ceyhan, Ay Yapım imzalı ‘Alev Alev’de canlandırdığı Ömer karakteriyle adından sıkça söz ettiriyor. Başarılı oyuncu, dizinin yarın akşam yayınlanacak yeni bölümünde ölümsüz ozan Neşet Ertaş’ın ‘Neredesin Sen’ şarkısını seslendirecek.

Yayınlandığı her hafta birden fazla etiket ile sosyal medyanın gündemine yerleşen ve kadına, insana dair verdiği mesajlarla seyircinin beğenisini toplayan ‘Alev Alev’in yeni bölümünde Cihangir Ceyhan’dan bir şarkı sürprizi geliyor. Geçtiğimiz bölümde başarılı oyuncunun hayat verdiği Ömer karakteri ile Rüya (Dilan Çiçek Deniz) arasındaki romantik anlar çok konuşulmuştu.

İzleyicilerin haftalardır beklediği bu dakikaların ardından dizinin yarın akşam ekranlara gelecek yeni bölümünde Ömer, Rüya’nın gözlerinin içine bakarak usta ozan Neşet Ertaş’ın ‘Neredesin Sen’ şarkısını söyleyecek.

Bölüm tanıtımında görülen ve de şimdiden merak uyandıran bu sahnede Cihangir Ceyhan’ın performansı seyircilerin kalbine dokunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu