Alaaddin Yabancı Türkçe Dublaj Film izle

Bir grup arkadaş ellerini neye attılarsa o iş kurumaya mahkumdur artık ne yapacaklarını bilemezler ve hırsızlık yapmaya karar verirler mazemeleri çalmaya başladıkları anda sokaktaki bazı çocuklar gelir ve onlardan masal anlatmalarını yoksa burdan gitmeyeceklerini söylerler başlarının büyük belaya girmesini istemeyen arkadaşlar çocuklara alaadddin’in serüvenlerini sallayarak anlatmaya başlarlar.

Alaaddin’in Yeni Serüvenleri 2015 full hd film izle

(Orijinal adı: Les Haber La Part Dieu d’Aladin) Aladdin Yeni Maceraları Arthur Benzaquen yönettiği 2015 Fransız komedi filmi.


Noel Arifesinde, Khaled Sam ve Santa gibi Galeries Lafayette içinde gizlenmiş, burun altında kalan tüm çalmak için umut ediyor. Ne yazık ki onun için, Sam 6 ve 10 yaş arası çocuklarla kalmış ve onları bir hikaye anlatmasını isteyin. İlk başta reddediyor ama kat Müdürü ısrar ediyor, kendince Aladdin hikayesini anlatıyor.

Hikayenin ana karakterleri gerçek hayatında insanları temsil ediyor. Bir rapçi, gezgin ve zengin olmak arzusu hikayedeki çocuk fantezi istekleri ile kurulmuştur. Sonunda çalmak için değil karar verdi ve hayırsever iş yapan yatırımcı ya da birisi olmadığını karısıyla, kim işletiyor Aladdin gibi. ama onu yürekten seven … … ve basit bir kişi kırdı. Aladdin yeni serüvenleri türkçe dublaj ve kaliteli sinema film ücretsiz izle.


Yıl:2015
Ülke:Fransa, Belçika
Tür:Fantastik, Komedi,
Kalite:720p Full HD izle
Orjinal:Nove avanture Ala

The New Adventures of Aladdin

Komedi severler için yapılmış ve oldukça başarılı yapımın konusu, Hayatlarında hep kaybetmeye mahkum olan bir grup adam bir dükkanı soyup zengin olmaya karar verirler.

Fakat tam pilanlarını uygulayacakları zaman dükkanın içerisinde bulunan çocuklar onların başına uçuşur.Kahramanlarımızdan masal okumalarını isteyen çocukların maceraları sizlerle.İyi seyirler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu