Ağır Yaşamlar Ashley T’nin Hikayesi Dr. Nowzaradan izle

Ağır Yaşamlar, Dr. Nowzaradan önderliğinde 270 kilonun üstündeki kişilerin zayıflama yolculuğunu anlatıyor.

Her bölümde katılımcıların duygusal, fiziksel mücadelesine ve Dr. Nowzaradan ile birlikte hayalini kurdukları sağlıklı yaşama adım atma serüvenine tanık olacaksınız.

Ağır Yaşamlar, Dr. Nowzaradan önderliğinde 270 kilonun üstündeki kişilerin zayıflama yolculuğunu anlatıyor. Her bölümde katılımcıların duygusal, fiziksel mücadelesine ve Dr. Nowzaradan ile birlikte hayalini kurdukları sağlıklı yaşama adım atma serüvenine tanık olacaksınız.

Lindsey’nin görünürde harika bir hayatı vardır. Mükemmel bir işi, onu seven kocası ve mutlu bir evi… Kendisinin yemek, kocasının ise alkol bağımlılığı, aileyi çıkmazı olmayan bir yola sokar. Dr. Now’a başvuran Lindsey, hayatını değiştirecek bu yeni yolculukta sevdiklerinden destek alabilecek mi? Yoksa tek başına mı kalacak?

AĞIR YAŞAMLAR

TEK BİR OLAYLA HAYATI TEPETAKLAK OLDU

Bir zamanlar bağımlılık danışmanı olan Bethany Stout, şu an kendini ölüme sürükleyen bir bağımlılığın pençesinde… Sigorta dolandırıcılığı ile suçlanan Bethany’nin hayatı bu gelişme ile alt üst olmuş ve acılarını yemekle bastırmaya başlamış. Bethany hem kızlarını hem de hayatını yeniden kazanmak için Dr. Nowzaradan’ın kapısını çalıyor.

AĞIR YAŞAMLAR

LENFOMALARI SONU OLACAK

J.T. Clark, 400 kiloyu geçen ağırlığı ile artık hareket kabiliyetini kaybetmiş. Yemek bağımlılığı sadece bacak bölgesinde 100 kiloluk lenfoma oluşmasına neden olmuş. Dr. Now’un diyetiyle Clark için işler hastanede de yolunda gitmiyor. Yemekleri hayatından çıkarmasıyla daha sinirli ve depresif bir kişiliğe bürünüyor. Clarke, sağlıklı bir hayata kavuşabilecek mi?

AĞIR YAŞAMLAR

Sevgilisiyle birlikte müzik grubu kurmanın hayallerini kuran Travis, 300 kiloyu geçen ağırlığı ile bu hayalinden uzaklaşıyor. Herhangi bir enstrüman çalamayacak kadar hareket yetisini kaybeden Travis, Dr. Now’dan sihirli bir çözüm bekliyor. Ancak yemek bağımlılığının ardında yatan nedenleri önce kendi kişisel yolculuğu ile çözmeli.

AĞIR YAŞAMLAR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu