Adım Başı Kafe dizisinin Konusu Nedir?Başlama Tarihi

Adım Başı Kafe dizisinin Konusu Nedir?Başlama Tarihi

Son olarak senarist Burak Aksak’la birlikte Netflix dizisi 50m2’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Selçuk Aydemir’den yeni bir dizi yolda.

Daha önce fenomen dizi “Kardeş Payı”na imza atan komedinin usta kalemi ve yönetmeni Aydemir bu kez Adım Başı Kafe dizisiyle sevenleriyle buluşacak. Üs Yapım imzalı Ebru Aydemir ve Erdal Şahin’in yazdığı dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide, Emrah Kaman, Zeynep Çamcı, Burak Serdar Şanal, Burak Satıbol ve Şenay Gürler rol alacak.

Dijital platformda yayınlacak dizi için yakın zamanda sete çıkılacak.

Adım Başı Kafe Dizisinin Konusu Nedir?


Adım Başı Kafe Dizisi son dönemde her merkezde sıkça açılan kafelere gönderme yapmak ve onları tiye almak için hazırlanan bir dizi görünümünde olacak. Adım Başı Kafe Dizisi kafelerde dert ortaklığına dönen hayatın için kesitleri konu edinecek.

Adım Başı Kafe Dizisi Başlama Tarihi


Çekimlerine 2021 Nisan ayı içinde başlanacak olan Adım Başı Kafe Dizisinin Mayıs ayı boyunca çekileceği ve Blu tv dijital platformunda 2021 Haziran ayınca ekrana geleceği tahmin ediliyor. Adım Başı Kafe Dizisinin kesin başlama tarihi ve fragmanı çıktığında sizlere sunacağız burada.

Zeynep Çamcı ve Emrah Kaman'ın dizisi Adım Başı Kafe'ye için iki sürpriz  isim gündemde!

Adım Başı Kafe Dizisinin Tanıtım Fragmanı
Blu Tv de ekrana gelmesi beklenen Adım Başı Kafe Dizisi tanıtım fragmanı ve fotoğrafları çıktığında sizler le paylaşacağız. Şimdilik Adım Başı Kafe Dizisi Oyuncu Kadrosu konusunda yazacaklarımız bu kadar. Hoşça kalın..

Adım Başı Kafe Dizisi Oyuncu Kadrosu

Adım Başı Kafe Oyuncuları
Emrah Kaman
Son olarak Aile Şirketi isimli dijital dizi de büyük başarı gösteren Emrah Kaman şimdi de Adım Başı Kafe dizisinde başrolde yer alacak. 10 Ekim 1985 Sivas doğumlu olan Emrah Kaman 36 yaşındadır. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitimi alan Emrah Kaman ilk ekran deneyimini Hanımın Çiftliği dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra Kardeş Payı dizisi ve Kaçma Birader filmi ile komedinin aranan isimlerinden biri olmuştur.

Zeynep Çamcı


2020 de Terapist dizisi ile dijitalin sevilen simalarından olmayı başaran Zeynep Çamcı e Adım Başı Kafe dizisinin kadın başrolü olacak. 11 Aralık 1986 Muğla doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon mezunudur. Şahan Gökbakar tarafından keşfedilmiş ve Recep İvedik 2 ve Recep İvedik 3 de yer alan Zeynep Çamcı Seviyor Sevmiyor, Leyla ile Mecnun ve Emir’in Yolu dizilerinde çıkış yakalamıştır. Zeynep Çamcı 1.62 metre boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

Adım Başı Kafe isminden dolayı gençlik dizisi olmasını bekliyorum. Çünkü kafelerde her türlü konuşmaların yaşandığını ve özellikle de gençlerin dertleşmek için geldiklerini biliyoruz. Dizi oyuncuları ve karakterleri ile diğer ayrıntıları bilgi geldikçe güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu