Acun Ilıcalı, Ünlü fenomen Reynmen’i sildi!

Acun Ilıcalı, Reynmen’i sildi!

Son günlerde ‘Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’ yarışması ile gündemde olan TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ile ‘Reynmen’ lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş’ın aralarının açıldığı konuşuluyor.

Acun Ilıcalı ile arası Exxen platformu nedeniyle açılan ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen’in son sözleri bardağı taşırdı. Ilıcalı, ünlü fenomeni sildi.

Acun Ilıcalı, Reynmen'i sildi!

Acun Ilıcalı, daha önce Reynmen’i özel uçağıyla Dominik’e götürmüş ve orada misafir etmişti. Reynmen, Survivor’ın kamera arkasını kaydedip Youtube kanalından yayınlamıştı. İddiaya göre Acun llıcalı ile Reynmen’in arası açıldı. Ilıcalı, yeni kurduğu dijital platforma içerik üretmesi için Reynmen’e teklif götürdü. Ne olduysa ondan sonra oldu.

Reynmen’in geçtiğimiz günlerde “Bir insan neden Survivor izler, nasıl zaman buluyorsunuz, o kadar zamanınız var mı?” sözleri ise bardağı taşıran son damla oldu. Acun Ilıcalı ile Reynmen, sosyal medya üzerinden birbirini takip etmeyi bıraktı.

Acun Ilıcalı, Reynmen'i Instagram'dan sildi!

Hürrriyet gazetesinden Orkun Ün’ün, “Acun, Reynmen’i Sildi” başlıklı yazısı şöyle:
“Kısaca hatırlayalım… Acun Ilıcalı, Reynmen’e her fırsatta destek olmuş hatta son olarak kendi dijital platformunda ona bir program teklif etmişti. Sonra işler değişti ve o proje iptal oldu.

Daha önce Dominik’e gidip Acun Ilıcalı ile paylaşımlar yapan Reynmen bir anda ‘bu halk neden Survivor izler?’ gibi bir açıklama yaptı. Bu açıklama bardağı taşıran son damla oldu.

Acun Ilıcalı ve Reynmen artık Instagram’dan takipleşmiyor. Takipten ilk çıkan kim oldu bilmiyorum ama o işi de Reynmen’in yaptığını ve Ilıcalı’nın ‘ohhhh be’ dediğini tahmin edebiliyorum.

Gelelim Reynmen ile ilgili tespitlerime… Kesinlikle bir akşam önce dediklerini ertesi gün hatırlamıyor. Müthiş bir ‘aşağılık kompleksi’ var. Kimse aslında onu küçük görmüyor ama o her fırsatta ‘beni dışlıyorlar’ gibi anlamsız cümleler kuruyor.

‘Ben tekim, ben tekim’ diye ortalıkta dolaştığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Yani işin özeti… Acun Ilıcalı ile bağları tamamen kopmuş gibi gözüküyor Reynmen’in.

E geçmiş olsun. Biraz da kendi kanatlarıyla yükselsin Reynmen. Biz de seyredelim.”

CANLI YAYINDA İDDİA

CANLI YAYINDA İDDİA!
Sosyal medya üzerinden gerçekleşen canlı yayında bir araya gelen Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen, sohbet sırasında iddiaya girmişti. Reynmen ve Berkcan’ın yapması planlanan program ‘Exxen’in en çok izlenen yayını olursa Ilıcalı, iki isme istedikleri lüks otomobili alacaktı.

Fakat tam tersi olursa Reynmen ve Berkcan, Acun Ilıcalı’ya istediği arabayı alacaktı. Ilıcalı, iddiayı kazanırsa çok pahalı bir araba istemediğini ancak kaybederse de fenomenleri istediği aracı kesin alacağını söylemişti.

milliyet cadde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu