Acemi Anneler Stüdyo 3 Nisan Full İzle

Acemi Anneler Stüdyo 3 Nisan Full İzle

Yayin Tarihi: Her Cumartesi – 11.30

TRT 1’in hafta içi her gün ilgiyle izlenen Acemi Anneler dizisi; kahramanlarının hikâyeleriyle bu kez “Acemi Anneler Stüdyo” ya konu oluyor. “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olay ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo”cumartesi sabahlarının vazgeçilmezi olacak.

“Acemi Anneler Stüdyo”da aile, evlilik, çocuk yetiştirme, hamilelik ve hayata dair pek çok konu; deneyimli sunucu Şahla Orujova’nın sunumu ve alanında uzman konukların katılımıyla konuşulacak…

Acemi Anneler Stüdyo 3 Nisan TRT 1 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

TRT 1 ekranlarında Acemi Anneler Stüdyo programı başlıyor | Bir Magazin

Acemi Anneler Stüdyo’da “annelik” ve hayata dair her şey konuşulacak! Bir evi yuva yapan nedir? Annelik bir ömür boyu acemilik midir? Korkular, takıntılar hayatımızı nasıl etkiliyor? Çocuk yetiştirmenin altın kuralları var mıdır? “Anne” olmak için doğurmak mı gerekir?

Çalışan anne, iş ve yaşam arasındaki dengeyi nasıl sağlayabilir? Sağlıklı bir gebelik ve bebek için ideal yaş var mıdır? Eşlerin çocuk sahibi olma konusundaki uyuşmazlığı nasıl çözülebilir? Hamilelik dönemi beslenmede nelere dikkat edilmeli? Hamile çalışanların hukuki hakları nelerdir? Ve çok daha fazlası: “Acemi Anneler Stüdyo”da!

Acemi anneler dizisindeki 4 arkadaşın annelik serüvenine katılmak, kendi deneyimlerinizi, görüşlerinizi paylaşmak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için “Acemi Anneler Stüdyo” her cumartesi canlı yayınla TRT 1’de…

Yayin Tarihi: Her Cumartesi – 11.30

Acemi Anneler Stüdyo 3 Nisan TRT 1 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Acemi Anneler Stüdyo – Evliliği neler yıpratır neler güçlendirir?

Acemi Anneler Stüdyo – Çiftler arasında ev işleri nasıl bölüşülmeli?

Acemi Anneler Stüdyo – Eşler arasındaki iletişim dili nasıl olmalı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu