Acemi Anneler 74. Bölüm full izle

Jasmin Melahat’e yaptıkları ortaya çıkınca aileye kendini iyi göstermek için elinden gelen herşeyi yapar.

Bu sırada Hayat’ın Cenk’e olan aşkını kanıtlamak için eline fırsat geçince değerlendirmeye karar verir ve herkesi butikte toplar. Rıza Melahat’a evlilik teklif etmeye utandığı için bir plan yapar.

Ama planı istediği gibi sonuç vermeyecektir. Nil ve Kemal cephesinde ise Özlem’in foyalarını ortaya çıkarmaya ant içmiş Seda, Nil’e herşeyi anlatmakta kararlıdır.

Melahat, herkesin katılacağı bir yemekte, Jasmin ile ilgili gerçekleri açıklamaya karar verir.

Gerçekler karşısında, Jasmin bir kurtuluş planı yapar. Jasmin’le ilgili her şeyin ortaya çıkması, Cenk’in de kararlarını sorgulamasına neden olacaktır.

Kemal’in okul yıllarında çizdiği resim, Nil’den sakladığı sırrı açık etmek üzeredir. Kemal bu resim karşısında tereddüt eder.

Kemal’in bu tereddüdü Seda’nın ekmeğine yağ sürmüştür. Seda’nın artık tek amacı o resme ulaşıp gerçekleri açıklayarak Nil’e büyük bir yara açmaktır.

Anne Çocuk İlişkisi – Acemi Anneler Stüdyo

Hafta içi her gün ilgiyle izlenen “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olayların ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo” her Cumartesi saat 11:30’da canlı yayınla izleyici ile buluşuyor.

Aile, evlilik, çocuk yetiştirme, hamilelik ve yaşama dair ne varsa birçok konu Şahla Orujova’nın sunumu ve uzman konuklarıyla masaya yatırılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu